Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csúnya a mellizmom. Tehetek...

Csúnya a mellizmom. Tehetek ellenr valamit?

Figyelt kérdés

Elnézést a buta kérdésért de tényleg frusztrál.

Tűrhető erőben vagyok (85 kg szeriában fekvenyomasnál),van rajta tömeg is a korosztályomhoz képest (nem egy huszonéves szint persze) de egyszerűen ronda,csapottnak,erőtlennek tűnik,nem arányos,nem "szögletes" forma.

Jópar ismerősöm van akik csak sportolgatnak mégis sokkal arányosabb,jobban kinéznő mellizmuk van.

Rendesen edzek rá,minden területre,fekve és ferdenyomast,tarogatast,áthúzást végzek. Néha felfrissítésnek kabeles összetolas,mellgép,kézisúly..

Mit tehetnék? 19/F


2014. máj. 18. 21:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze nemcsak oda edzek a többi részem jó ezért főleg kiugrik..
2014. máj. 18. 21:27
 2/6 anonim ***** válasza:
En meg nem lattam olyan szepen kifejlett szalkas mellizmot ami csunya lenne. A tied se az. Edzz tovabb majd szalkasits
2014. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a mellizom formája nagy mértékben a genetikától is függ nem sok mindent tehetsz ellene

nekem pl nem ér össze másnak meg fele akkora mellizma sincs még is összeér neki

2014. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja ez a probléma (egyik) hogy egy viszonylag nagy rés van alul
2014. máj. 18. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
A méretén tudsz növelni, de a tapadaspontok adottak. Akinek kerekebb a mellizma, annak sosem lesz szögletes.
2014. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyomj még többet, és szélesen tolódszkodás, előre dőlve, egyik legjobb mell gyakorlat. ;)
2014. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!