Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem növök rendesen mi lehet a...

Nem növök rendesen mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Mielőtt neki álltam a testépítésnek le szoktam minden károsról amit már szégyellek is hogy valaha meg ittam illetve el szívtam, (cigaretta, alkohol, energia ital, kávé)

Van edzéstervem, Szedek étrend kiegészítőt, figyelek arra hogy mit eszek és minél többet még sincs változás. 17F ectomorph testalkat, 3 hónapja kondizok. persze van változás csak nem az a húde nagy mer még mindig vékony vagyok, esetleg valami tippek, segítség?


2014. máj. 20. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ne légy nagyra vágyó, egy jó forma évek kérdése
2014. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mit varsz?! talan 1 ev mulva majd lesz nagyobb valtozas, de meg akkor se leszel egy nagy darab! majd 3 ev mulva panaszkodhatsz :) addig nem!
2014. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy ti tényleg azt hiszitek ilyenkor, hogy aki marha jó formában van az pár hónap edzegetéssel érte azt el? Kicsit se vagytok eltájolva.

Egy igazán jó forma mögött évek vannak, ti meg úgy gondoljátok olyan f4szák vagytok hogy ugyanezt eléritek pár hónap alatt?

2014. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!