Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szükség van egy bizonyos...

Szükség van egy bizonyos időnyi edzés után egy hét pihenőre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, én nem sokszor pihenek, ha kell is elég pár nap kihagyás + a nyaralás. De ki hogy érzi, nincs ez kőbe vésve.
2014. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Ha nyúzottnak érzed magad és kifejezetten elment a kedved az edzéstől, tarthatsz egy hét pihenőt, de én is inkább csak "különleges alkalmakra" tartogatom a lazsálást. :)
2014. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sowilo ***** válasza:
Nekem kifejezetten jót szokott tenni ha 2-3 havonta egy hét pihenőt tartok, sőt, nekem kell is ennyi. Nem tudok huzamosabb ideig maximális erőbedobással edzeni enélkül. De ahogy látod, az előttem szólóak meg tudnak. Mindenkinek más válik be.
2014. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak nyaraláskor pihenek, max két hét az évben.
2014. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *Glissade* ***** válasza:

Ahogy érzed;)


Nekem pl. mostanság ki kellett volna hagynom 2 hetet az edzésben, de rájöttem, hogy rohadtúl nem hiányzik még pár nap pihi sem:D

Ezért vissza mentem edzeni, max majd nem mondom meg az orvosnak;)

2014. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!