Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az már jó eredménynek számít,...

Az már jó eredménynek számít, ha a saját testsúlyoddal nyomsz fekve?

Figyelt kérdés
ÉS ezt a szintet mennyi idő elérni körülbelül?(a saját testsulyt)
2014. máj. 20. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem annyira jó, kb közepes szint, hamar eléri mindenki, van aki fel év alatt van aki egy év alatt, nincs pontos idő erre. Genetika és étrend függő is.

A jó az ott kezdődik, hogy testtömeg x 1,5.

2014. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezt most te egy nyomással értetted,vagy széria?
2014. máj. 20. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeriara értettem. :-)
2014. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Max nyomás saját testtomeggel az a lópikula szint.
2014. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mit ajánlasz kipróbálni,ha nem igazán megy a fekvenyomás +ba?
2014. máj. 20. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én felmegyek nagy súlyokra is, hogy jöjjön az erő. Kezdek kisebb súllyal, nyomok pár sorozatot bemelegítésként, utána megyek fel nagy súlyokra is. Tehát amivel már csak 4-6 ismétlés megy. Ebbe is megy pár sorozat majd, visszateszem annyira, hogy kb 8-10 menjen és ezzel is megy még 1-2 sorozat, ahogy érzem. Utána én nyomok fekve ferde padon kézi súlyzókkal is, majd tárogatás. De mindenkinek más jön be, nincs kőbe vésett edzésterv. És az étrend is fontos!
2014. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi :)
2014. máj. 20. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mikor annó kezdtem, 59.2 kg-osan léptem be a terembe. Rá 4 hónapra , 65 kg mutatott a mérleg, még nem voltam tisztában a kajálással és 60-65 kg körül szériáztam. Havonta 5 kg körül fejlődtem fekvenyomásban, míg észrevettem, hogy 90 kg körül szériázok, fel sem tűnt, mindig csak pakoltam a súlyokat, hadd szóljon. :)
2014. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erről van szó, és az egy testtömeg x 1,5-ös szériázás. Ez így jónak számít.
2014. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!