Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Durva tömegelési stack?

Durva tömegelési stack?

Figyelt kérdés

Üdvözletem a kedves fórumtagoknak

Paramétereim : 174cm vagyok és 67.5 kg

Testzsírom : 12-13% körüli

Kor : 17


Tömegelésemet a tiszta kaja fedezi főként : 2 x ttkg Fehérje és 5x ttkg CH (Ennyivel szoktam tömegelni) és megy napi fél kiló zöldés (paradicsom,uborka,retek, minden amit kapok)


Kiegészítőim :


Mega Daily One + Ca-Mg + D vitamin + C vitamin

Joint X Complex

100% Whey Protein Prof.

Carb-F

Hot Blood (Heti 1-2x használom, attól függ mikor éjszaka nem pihentem eléggé ki magam)

Glutamin (Ez mindig van hibe-hóba szerzek )


Mit ajánlotok még tömegeléshez, mint kiegészítő a Kreatinon kívűl, ami még pluszba segíthet picit.

Tesztoszteron serkentőt még sajnos nem használhatok, mivel nem múlta el 25 éves, így értelmetlen.


Valami jó kis kiegészítő ami még szóba jöhet ? És jó tapasztalataitok vannak róla ?


A hozzáértő válaszokat pontozom ;)



2014. máj. 20. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A glutamin helyett kreatin menjen.

Omega 3 is kell.

Ezen felul a tobbi dolog tul sokat nem hasznal

Vegyel amit ki akarsz probalni.

2014. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jaja, omega 3 az mehetne és jók amiket írtál kérdező, de az étrend dönti el a dolgokat, nem pár tápkieg.
2014. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nemrosszak a paramétreid, a kaja a legfontosabb, ahogy olvasom a legnagyobb rendben van az alap feltételeket képező része ;) Sokan ezt sem tudják betartani.


Vitamin : Az rendben van, Ca-Mg nem annyira fontos egyelőre, a többi az maradhat

Izületvédő : Csak akkor használd ha gond van, vagy kreatin kúra alatt nagyobb súlyokkal dolgozol

CH : Carb az nagyon jó, én is azt használom

Sciteces Protein az nagyon jó

Hot Blood ez emberfüggő, én NO Xplode 2.0 használok dupla adaggal az megnyom rendesen, mikor esek össze és kedvem sincs edzeni, majd ha teheted próbáld ki azt is


Glutamin az mehet, én világ életembe használok glutamint és szépen az izomtömegem még diéta esetén sem nagyon esett vissza, és nagyon minimális volt az izomvesztésem.


Ezt megspékeled egy Kreatin kúrával és más nem is kell.

2014. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amúgy igen kifelejtettem, ha teheted menjen kis lennmagolaj, olivaolaj, kis omega3 (Főleg ez ha teheted).


Ennél tovább nincs mit fokozni a dolgokat, ezen fölűl már csak a koksz van ;)

2014. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzáértő válaszokat ! Glutamin akkor menjen vagy ne ? Segíthet ? Mert én nagyon hiszek az aminokban és a glutaminban
2014. máj. 20. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
TyHoechlin , ez a nem rossz paraméter azért így nem teljesen helytálló. Még én sem vagyok túl izmos pedig nekem ehhez a magassághoz 82 kg tartozik kb 12% testzsírral. Szóval azért lehet hová fejlődni még nekem is, és én sem mondom magamra hogy jó vagyok. remélem érted? :)
2014. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mehet glutamin ha van rá lóvé, de én inkább szálkásításkor költök rá.
2014. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves elvtárs, Zsolt. Kell bíztatni a mai fiatalokat, különben... ;)
2014. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de reálisnak is kell lenni. :)
2014. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha így folytatja elég jól fog haladni.

Egy jó forma évek, de sok minden függ tőle, arányosság, szimmetria, izomtapadás, testalakat.

2014. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!