Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Durva tömegelési stack?

Durva tömegelési stack?

Figyelt kérdés

Üdvözletem a kedves fórumtagoknak

Paramétereim : 174cm vagyok és 67.5 kg

Testzsírom : 12-13% körüli

Kor : 17


Tömegelésemet a tiszta kaja fedezi főként : 2 x ttkg Fehérje és 5x ttkg CH (Ennyivel szoktam tömegelni) és megy napi fél kiló zöldés (paradicsom,uborka,retek, minden amit kapok)


Kiegészítőim :


Mega Daily One + Ca-Mg + D vitamin + C vitamin

Joint X Complex

100% Whey Protein Prof.

Carb-F

Hot Blood (Heti 1-2x használom, attól függ mikor éjszaka nem pihentem eléggé ki magam)

Glutamin (Ez mindig van hibe-hóba szerzek )


Mit ajánlotok még tömegeléshez, mint kiegészítő a Kreatinon kívűl, ami még pluszba segíthet picit.

Tesztoszteron serkentőt még sajnos nem használhatok, mivel nem múlta el 25 éves, így értelmetlen.


Valami jó kis kiegészítő ami még szóba jöhet ? És jó tapasztalataitok vannak róla ?


A hozzáértő válaszokat pontozom ;)



2014. máj. 20. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De amugy 17 eves vagy. Jo kaja plusz ennyi kieg es siman fogsz rengeteget fejlodni.
2014. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog, és akkor majd tényleg jó lesz.
2014. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!