Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sixpack challange? Kinek van...

Sixpack challange? Kinek van kedve csatlakozni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 12:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Szálkásíts rendesen, az ilyen teleshop szintű csodamódszereket pedig már a cím alapján illene kiszűrnöd, meg legalább tudnod, hogy hány hét, milyen feltételek is kellenek egy komolyabb változáshoz, de nem, ehelyett inkább barmozd le a tapasztaltabbakat, mert nem jó a módszered, ügyes."


Tapasztaltabbakat.... több éve edzek ,izomtömeg van rajtam , csak szálkásitani kell.. hozzáteszem ,ezt a nevet sixpack challange én találtam ki és szósincs semmilyen féle nők lapjáról..igen keményen edzek ,nemcsak a sulyokat emelgetem mint némelyik barom esztelenül...

az egész lényege az lenne ,hogy olyan emberek akik tulajdonképpen már a finishben vannak kicsit együttműködjenek..

és köszönöm eleget olvastam én is a témában ,több éve csinálom,

a kérdést pedig hozzám hasonló embereknek szántam, nem pedig olyan személyeknek akik magukat futtatva gyk-n okoskodnak. és igen -ügyes vagy

2014. máj. 22. 16:06
 12/17 A kérdező kommentje:
illetve nemcsak edzéssel ,hanem a táplálkozással kapcsolatban tapasztalatok kicserélésére ,átadására gondoltam.
2014. máj. 22. 16:09
 13/17 A kérdező kommentje:

"Még a címszavak is a lusta, műveletlenebb rétegét fogják meg az olvasóknak: [kockahas, 4 hét], már rohannak is sixpacks challengezni, ahelyett, hogy kicsit utánajárnának."


Szerencsére nem olvasok ilyen lapokat,bár látom te igen képben vagy, ilyen téren manapság az internet a legjobb forrás.

Szoval mégegyszer , én találtam ki.

2014. máj. 22. 16:20
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, képben vagyok, mert elég sokan járnak fel ilyenek, hogy majd két pár hét alatt kigyúrja magát, és pont ilyen helyekről olvassák, majd jönnek ide megkérdezni, hogy jó-e. Ha meg te találtad ki a nevet, akkor sorry a tévedésemért, de akkor is elég szerencsétlen választás volt a részedről, mert az általam említett kamubaromságok pont ilyesmi neveken futnak általában (6 pack super-duper machine, six pack belt, már minden termékre rányomják, hogy 6 pack meg super body in 4 weeks és már viszik is, és pont ilyen teleshop-szintű átverős lehúzós fajtákra), ezért asszociált ebből mindenki erre a fajta hozzáállásra, és az olyan emberekre, akiket ez jellemzi.


Akkor miért nem úgy kérdezted, hogy kinek van kedve együtt szálkásítani? Ezzel szerintem az értelmesebbik felét fognád meg a társaságnak, merthogy a mostani megfogalmazásodra inkább az ilyen "kicsapjuk magunkat nyárra 4 hét alatt, kockahas+szoli=shukárság a köbön" emberek fogják felkapni a fejüket. Kérdezz így, hogy szálkásítás, meg szálkásító diéta, utána is nézhetsz még pluszban, mert elég infót lehet találni róla, és így ezzel már szerintem kielégítő választ kapnál rá.


De ez a "6 pack challenge" elnevezés olyan marketingfogás szagot árasztó, pejoratív mellékjelentést elnyert szó, mint a nőknek ezek az értelmetlen "csoda"diéták, vagy a flabélos, az értelmesebbek körében, már bocsi :D


De komolyan, ha már több éve edzel, akkor valami kezdő iromány pl. egy Sárga Kapszula, vagy builderen levő, kezdőknek szóló cikkek már igazán meglehetnének. Most sem késő még elolvasni őket.

2014. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm,a kommentet,de az elöbbiekben világosan leirtam,hogy sokat olvastam a témában,természetesen az általad említetteket is .

És igen ,direkt igy találtam ki ezt a nevet ,hogy sokan felkapják rá a fejüket.

2014. máj. 22. 16:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Na de azt még mindig nem tudja senki, hogy hogyan néz ki ez a challenge, szóval valami infómorzsa...?
2014. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

nah igen ...szóval a lényeg az lenne ,hogy nemsok van hátra ahhoz hogy kockás legyen a hasam,

Egy 3-4 hetes dologra gondoltam ,ahhol edzés,étkezés,motivációs tanácsokkal ,tapasztalatokkal segitenénk egymást.(attól függetlenül hogy ki milyen szinten tart ,nekem maximum 1-2 honap lenne ,de akinek több azis nyugodtan csinálhatja)--ugyanis nem drasztikus megszoritásokkal variáló programra gondolok.

2014. máj. 23. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!