Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Házilag lehet összeállitani...

Házilag lehet összeállitani valamilyen olyan italt vagy ételt ami a segit izmost növelni a kondizás közben?

Figyelt kérdés
Hasra és mellizomra edzek és ehez szeretnék valami ételt/italt ami segit ebbe hogy nagyobb legyen meg hogy kockásabb/laposabb.

2014. máj. 24. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre kellene edzeni és legyen tömegnövelő étrended:

napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


De ezt is tudnod kell:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2014. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebb ota edzek csak ehez szerettem volna ilyen ételek csak nem tudtam ugyhogy köszönöm szépen. Amugy ezek focizok is meg bicajozok az is segit sztem.
2014. máj. 24. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az izomnövelés a cél és nehezen hízol, akkor nem célszerű a sok kardio jellegű edzés. Zsírleadásnál segíthet a plusz edzés, de ekkor viszont meg nem izmosodsz. Mert ahhoz meg kalória pluszban kell lenned. Remélem érthető? Tehát ha a sok futással kalória mínuszban leszel, azaz több kalóriát elhasználsz, mint amit megeszel, akkor nem izmosodsz. Ha pedig kalória pluszban vagy, akkor meg nem adsz le zsírt.

Nem mindegy mi a cél, mert egyszerre ez nem megy!

2014. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Izmosodni szeretnék :D
2014. máj. 25. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!