Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálékkiegészítő kombinációk...

Táplálékkiegészítő kombinációk, illetve tippeket tudnátok adni?

Figyelt kérdés

1 éve edzek hetente 4 szer, gyakran naponta 2-szer is edzek. Reggel futás délután felső izomcsoportok. Nos elkezdtem foglalkozni a táplálékkiegészítőkkel, és olvastam (főleg a kreatinról elég szépeket) hogy nagyon sokat segítenek, Leginkább ezek azok amik úgy igazán megfogtak:

[link]

[link]

[link]

[link]

...ezek közül melyeket ajánljátok, illetve mely kombináció lenne a legjobb számomra? "Kúrámat" 3 hónapig szeretném csinállni.



2014. máj. 25. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Legfontosabbak: étrend (mert ugye az rendben van?), multivitamin, edzés utánra protein + gyors ch, kreatin. Ha ezek megvannak és még költeni akarsz, akkor mehet még NO fokozó, aminosavak. Én nem költök tömegeléskor aminosavakra, csak szálkásításhoz veszek glutamint a protein mellé.
2014. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!