Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a gond velem?

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!!! Egyszerűen nem tudom mi velem a baj. 81 kilógramm és 192 cm vagyok, mondanom sem kell,hogy egy dekát sem tudok felszedni. Sok étrend-kiegészítőt kipróbáltam már de valahogy semelyiknek sem volt hatása ( volumass,Whey,Mutant mass, Supermass ganier 5.5kg,), egyiktől sem szedtem fel semmi max 1 kilot. Gondoltam most komolyan befektetek, és vettem Wheyt,4.4 kg Jumbot,attackot, testabolicot. -Reggel ahogy felkelek megeszek 60 gramm zabpelyhez és egy kapszula testabolic. - Iskolában 4 teljes kiörlésű kenyérből és csirkemellből készült szendvics+puffasztott rizs. -2 kor hazaérek ebédelek. 4 kor 30g zabpehely,30 g szojapehely -6 kor 10 g Attack 2.0 +1 testabolic -18: 30 kor kb 1-1.5 óra edzés. -edzés után 220 gramm attack -21:00 körül vacsora -22:00 körül 60g szojapehely, 35 g Whey + 1 testabolic. -min 8 ora alvas Már fele elfogyott a készletemnek ÉS SEMMIT NEM TAPASZTALOK, minimális mértékben erősödtem és jól birom az edzést de sulyban és kinézetben semmi. Könyörgöm segítsetek mi a gond, az étrendem? nem megfelelően szedem ezeket( 81 kilomhoz)? esetleg edzésprogramommal lehet baj? U.i. elnézést a bonyolult hosszu kérdésért de kétségbe esttem

2014. máj. 26. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi az össz kalória beviteled és makrotápanyag beviteled?


valószínűleg emelned kellene a szénhidráton vagy a zsíron, vagy mindkettőn, így emelkedne a kalóriabeviteled is.

2014. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű ha a szilárd kajával lesz a gond. Ha az nincs rendben addig vehetsz bármit és bármennyit. Alapból a testo kiegészítő felesleges ha nem vagy 30-35 éves, szóval azt veheted úgy is mintha nem szednéd, edzés után az a 220g attack az megfogta a szemem.Amit látok az a zabpehely hogy ki van mérve...szilárd kajából bevitt fehérjét sehol sem látok. Próbáld a kaját tenni előtérbe és legyen másodlagos, valóban KIEGÉSZÍTŐ a tápkieg.
2014. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De minimorris te eddig azt irtad nem a kaloriabevitel dönti el hogy valkai fogy vagy jön rá a tömeg. Akkor ez most hogy van?
2014. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Erős példa:ha mondjuk a kcal-többlet colával van meg, akkor nyilván az sz@.rt sem ér,viszont ha minőségi tápanyagból,akkor megfelelő edzés mellett jönni fog a tömeg is.
2014. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy mit eszel. Az a 4 szendvics semmi. Az ebéd meg nem tudjuk mi. Több tápanyagot kellene bevinni rendes étkezésnél szerintem.
2014. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!