Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A csoki és nasi mennyiben...

OOTedyOo kérdése:

A csoki és nasi mennyiben gátolja a kockás hasat?

Figyelt kérdés

Normális formában vagyok szóval nem vagyok dagi meg ilyesmi,sokat kondizom,csak lehet hogy ettől nem fejlődik a hasam?...


Néha néha milka meg teljesen normális csokik,állhatnak a kockás has útjába?



2014. máj. 27. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A kockás has testzsír% függvénye, szóval azért nem látod mert kb 15% fölötti a testzsír%-od. Diéta + aerob edzés, hogy lemenjen a zsír.
2014. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam diétába nem fér bele a csoki, de ez alkat kérdése. A napi össz kalória bevitel számít fogyáskor is, tehát ha a kis csokival még mindig kalória mínuszban leszel, akkor leadhatsz így is zsírt. De én inkább hagynám a nasit szálkásításkor!
2014. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tkodit ***** válasza:
normális diétába nem fér bele a szemét kaja, hacsak nem direkt (csalónapok), de akkor sem csokikák, meg ilyenek. Ha extrémen ectomorph vagy, akkor kicsit más a helyzet.
2014. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ha netalán bűnözök, akkor aznap keményebben edzek,h ne lépjem túl a kcal határaimat.
2014. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A rongy kaja (szemét kaja) nem fér bele abba, ha kocka hasat szeretnél. Ezek szabályok vagy tudatosan csökkented a testtömeg zsír %-at, vagy eszed a csokit. De ha csokit és chipset zabálsz hiába edzel többet, akkor is rakódni fog.

Mert ez szemét kaja. Plusz aerob&cardio edzés. :) jó szórakozást

2014. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!