Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 4x edzek minden edzés...

Heti 4x edzek minden edzés után megisszok egy fehérjét még az elején vagyok nagyon 1 hete edzek de azt intenzíven csinálom szóval nem ellazsálva. Szerintetek mennyi idő kell ahoz hogy elérjem a 75 kilót?

Figyelt kérdés
66 kiló vagyok és 180 cm magas. A 75 kilót izombol szeretném összeszedni :)

2014. máj. 30. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

ugye tudod, hogy ehhez nem elég az edzés utáni fehérje, hanem normális tömegnövelő étrend kell...

amúgy havi 1kg izom realizálható megfelelő étrenddel, tehát minimum 10 hónap.

2014. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres edzés,megfelelő étkezés, és elegendő pihenés mellett egy átlag natural férfi 4-5 kiló tiszta izmot tud felépíteni. Maga a tömeg elérhető rövidebb idő alatt, amit zsír+víz egészít ki.
2014. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Évente...lemaradt
2014. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első időszakban rendes tömegnövelő étrenddel, kemény edzéssel és jó genetikával hozható a havi netto 1 kg izomnövekedés. De ez az ütem nem tartható sokáig. 15 kg izom az 2-3 év melója, szóval naturálban nem megy hamar.

És nem lehet elégszer leírni: nem elég az edzés utáni fehérje, mivel a napi összes tápanyagbevitel számít!!


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 1g x ttkg zsír!

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat hasznomra fog válni!! :) ;)
2014. máj. 31. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!