Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid kúra alatt mással is...

Szteroid kúra alatt mással is előfordult már ez?

Figyelt kérdés

Nem rég elkezdtem egy 200 szemes Methandione kúrát, a leg megbízhatóbb forrásból szereztem, úgyhogy az van benne ami rá van írva.


10 mg-os egy tabletta, napi 5 szemig vittem fel;

elkezdtem levezetni, napi 3 szemnél tartok most, van még kb. 40 szem.


Pár napja a heréim érezhetően kissebbek és puhábbak lettek. tudom, hogy ez vele jár, de a Hcg kúra után ez visszaáll?



2014. jún. 2. 04:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok,biztos megéri használni.
2014. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látom jól körbejártad a témát és felkészültél mindenre, mielőtt elkezdted szedni azt az 1000%eredeti cuccot...
2014. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kinek kellenek herék? nemmind1 ha mazsola? nem azzal kúrsz.gyereked lehet ugyanugy. csak vezesd le jól mer az tré ha csak kamagrával megy a kúrás hosszutávon
2014. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sowilo ***** válasza:

Kedves Állat, el kell, hogy keserítselek. Le kell vágni.

Legközelebb ne tablettás cuccot tolj, ha már kokszolsz, akkor talán heréd is maradna.

2014. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" a leg megbízhatóbb forrásból szereztem, úgyhogy az van benne ami rá van írva. "

Szerintem itt vesztetted el a férfiasságodat, minden értelemben.

2014. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részvét, reméljük az izomzatod örömet fog okozni, ha már a szex nem is... mert max nézni tudod
2014. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!