Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Számotokra mit jelent egy...

Számotokra mit jelent egy Hard Core edzés?

Figyelt kérdés

Üdv

Fejtsétek ki számotokat mit jelent egy brutális Hard Core edzés nap.


2014. jún. 3. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában szuperszettes lábedzést, vagy sétálós kitörést halálig.
2014. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amit utána napokig érzek, nálam már annak számít. Persze ilyet sem kell túl gyakran csinálni, szerintem. Sokkal többet kell utána pihenni, ami hosszútávon túl sok lenne.
2014. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy súlyos, max összpontosítással és nem túl sok pihenővel véghezvitt edzést jelent számomra. Még egyszer írom: számomra. Mielőtt még jön egy kötözködő, hogy kisebb súllyal is lehet keményen edzeni.:)
2014. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mell hát szuperszett edzés,

a végére eléggé kell kapkodni a levegőt.

vagy futóedzéseim, átlagos tempóval3,2 km lefutva,majd intervallum edzés, kifulladásig!

na utána sokszor még a biciklire sem volt kedvem felülni, úgy vonszoltam magam haza!

2014. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Egy ténylegesen brutális edzés azt jelentené hogy miután végeztem az amugy se konnyu edzessemmel meg folytatom egeszen addig amig nem kezdek el hányni. Ennek mondjuk sok ertelme nincs

Egy kemény edzés azt jelenti hogy minden figyelmemmel ott vagyok és tulteljesitem az előzőt.

2014. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annó nyomtam a kreatinkúrámat, kis NO Xplode + arginin meg kis HMB is volt talán.


Nekem a hátedzés számít hard core-nak, ha nevezhetjük így, rövid kis pihenőidők a sorozatok között, a súly az átlagosnál jobban megvan növelve, koncentráltabban, maximális izom összehúzódás figyelése.


Én van úgy, hogy 3 napig érzem utánna a hátam, hogy megdolgoztam rendesen.

2014. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Crossfitthez hasonló köredzések :). Azért hasonló mert nem használok kippinget, lendületet a gyakorlatokhoz és így még durvább. Utána garantált a földön fekvés :D hányni még nem sikerült :)
2014. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A "hard core" kemény magot jelent.

Ilyeneket meccsen lehet látni a lelátón. :)


A "hardcore" jelenti a nagyon keményet.

2014. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy súlyok az egész edzésen, utolsó sorozatokban szabálytalanul végezve a gyakorlatot, miközben az izzadság végiggördül a homlokomon és a szemembe folyik, nehéz levegővétel, extrém bedurranás és izom teltségérzet.
2014. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!