Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv, ki akarom magam tesizni,...

Üdv, ki akarom magam tesizni, többi lent. Hogy lehetne szerintetek?

Figyelt kérdés

17éves vagyok, 180cm 125kg. Itt a nyár és már kezd elegem lenni abból, hogy ilyen kis tunya vagyok, viszont futni, illetve ilyen mozgásokat nem végezhetek a súlyom miatt ugye.

Viszont találtam egy konditermet. Mit gondoltok hogy kéne nekiállnom, miből kéne csinálnom. Hogy edzek, hogy azért durván is nézzek ki és fogyjak is egy kicsit? Nem akarok 20kg lenni, 100kg körül maradnék, csak mégis izommal inkább mint zsírral...

Nem csak nyárra, hanem rendesen úgymond örökre szeretném megtartani ezt a formát.



2014. jún. 4. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Na akkor elkezdem neked rendbetenni a dolgokat.


1: válassz: fogysz vagy izmosodsz.


Választok helyetted, fogysz. Izmosodni láthatóan úgysem tudsz ilyen túlsúllyal.


2: Ne fuss, akkor gyalogolj. Egyébként nagyon lassan, óvatosan futhatsz is.


3: Diéta diéta diéta! Olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet, fent van neten.

Neked magas fehérjebevitel kell moderált szénhidráttal, moderált zsírral. El kell kezdeni ugye ezzel úgymond szálkásítani, ami azt jelenti, hogy kisebb a kalóriabeviteled, mint az energiaigényed (NEM AZ ENERGIAMINIMUMOD!!!).


4: Ne várd, hogy GyK-n megtaláljon a megváltás.


5: Remélem nem az idei nyárra gondoltál (ami már ugye tart), hanem mondjuk a 2 év múlva elkövetkezőre.


6: Tényleg írjunk edzéstervet? Próbálj úgy edzeni, hogy azt a súlyt mozgasd amivel pont megy 12 ismétlés. Ebből csinálj 3-5 sorozatot. Heti 3 edzés elég még neked bőven, pihenj sokat.


7: Igyál sok vizet.

2014. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
180 centisen naturálban max 80-85 kg leszel szálkásan, tehát te 100kg sosem leszel izomban kox nélkül. Neked szálkásító diéta kell és kezdésnek heti 3 teljes testes edzés. Szerintem is olvasd el a sárga kapszulát vagy googleba: alapismeretek. Találsz benne diétát és edzésterveket is. Idén már nem leszel jó formában, mert van rajtad kb 40-50 kg zsír. Ez nem pár hónap, míg rendbe teszed magad.
2014. jún. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1, Köszönöm, természetesen nem mostani nyár. Sőt nem is 2év. Lehet több is. Csak szeretnék valahonnan elindulni.

2, Nem azt akarom, hogy izmozzak az embereknek, hanem, hogy erős legyek. Akár látatlanba, hogy ne tudják merjenek-e kötözködni.

2014. jún. 4. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb 83kg vagyok most, de velem sem mernek kötözködni, nem kell ahhoz 100 kilós tömeg.

Kezd el a szálkásító diétát és a heti 3 napos teljes testes edzéseket.

2014. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!