Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Este azt mondják hogy nem a...

Este azt mondják hogy nem a legjobb tornázni, ez igaz? Mer én 7-8-9 között szokok, segíthet valamit? Vagy inkább rossz? Mikor a legpraktikusabb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 20:30
 1/8 anonim válasza:
a legpraktikusabb reggel, de általában én is mindig este szoktam..
2014. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is este van rá időm:\ reggel nincs csak ha nagyon korán kelnék:\ neked segít valamit ez "esti" torna?
2014. jún. 5. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy legjobb időpont. Ez mindenkinél más. Ugyanolyan jó eredményt érnek el reggeli edzésekkel is, mint estivel. És nem szokok, hanem szoktam. :)
2014. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkorjóó:)
2014. jún. 5. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

én mindig 23:00 után kezdek tornázni

meg reggel mégis kinek van energiája kimászni az ágyból?

2014. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok ember eddz reggel, régebben én is nyomtam reggel és simán bírtam és a forma sem volt rossz.
2014. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Definiáljuk a reggel fogalmát. Nálam a reggel olyan 5-6 óra
2014. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok bajnok ilyen időpontban edzett. Mondom, hogy nincs kőbe vésett edzési időpont. Kinek mi a jó. Neked nem jó reggel, de másnak simán lehet így is jó.
2014. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!