Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most volt foghúzásom (kellett...

Most volt foghúzásom (kellett vésni, varrat is van), mennyi ideig nem edzhetek? 17/F részletek lent

Figyelt kérdés
mar most is nagyon hianyzik az edzes, kondizok 6 honapja heti 4x...de ma huztak a fogamat es nyilvan meg faj a helye, meg kellemetlen a varrat a szamban...izomveszteseggel nem jar, ha kihagyok 3-4 napot? meg mit lehetne ennem? :S C meg multivitamint vettem be ma eddig...

2014. jún. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Dokit miért nem kérdezted? Nekem 2 hetet mondott.
2014. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 *Glissade* ***** válasza:
89%

Ne kövesd az én példámat, de nekem a hátamon volt 2 pár öltéses varrat; azt mondta az orvos, hogy 16 napig- nem kéne edzenem.

Nos, én már 4 nap múlva otthon edzegettem egy nagyon picit max fél órát.

6 nap múlva pedig nagyon oda figyelve bizonyos gyakorlatokat kihagyva/ lecserélve már vissza mentem edzeni!

Nekem semmi gond nem lett belőle, csak figyeltem, hogy ne érezzek felkészülést a sebben.

Egy szájban található varrat szerintem könnyebb eset! Nem a száddal emeled a súlyt!

Nyilván fejen ne állj és ne is ugrálj!

Ha már nem fáj és nem gyulladt, vagy ahogy érzed... figyelj a belső hangra ês az alapján dönts.

2014. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *Glissade* ***** válasza:
89%
Vagyis én kettő 4 öltéses varrattal edzettem 10 napig.
2014. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
A fontosabb kérdés, hogy tudsz-e normálisan enni? Ha nem, olyenkor viszont nagyon hasznos lehet a fehérjeturmix.
2014. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!