Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő múlva leszek...

Mennyi idő múlva leszek annyira izmos, hogy a lányok megnézzenek maguknak?

Figyelt kérdés

190cm magas vagyok nagyon széles és izmos vállakkal,de a testem többi része nem elég izmos(pl.kar,mell,láb)

3 hónapja kezdtem el konditerembe járni,nagyjából most már ott tartok,hogy belejöttem mindegyik gyakorlatba,tudom mit hogyan és miért kell csinálni.Rendes kajálással lehet olyan izomzatom jövő nyárra,hogy pl.atlétéban mászkálva megnézzenek a csajok(nyálcsorgatva)?


2014. jún. 7. 09:18
1 2
 11/13 Andi80018 ***** válasza:
Na, fő az önbizalom! :-) Jó, senki se mondta, hogy nem számít a külső, persze, hogy egy dagi pasit/csajt kevesebben néznek meg, mint egy jótestűt... :-) Ez nem újdonság!
2014. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Andi80018 ***** válasza:
Vannak nekem is olyan ismerőseim, akiknél hiába látom, hogy jó pasi, ha egyszerűen 0 kisugárzás, tök üres. Úgyhogy összetett dolog ez, de ha csak a megnézésnél maradunk, úgy persze számít a "look".
2014. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nők különösen ügyelnek arra,hogy ne legyen direktben levehető az ahogyan bemérnek.Feltűnően bámulni, nyitni,idegen csajok akkor fognak nyál csorgatva ha híresség leszel,híres színész,közszereplő,versenygyőztes bajnok sportoló,x faktor győztes,celeb,vagyis né' má' benne volt a tévében.Vagy ha kicsiben nézzük,akkor a tetteid,fellépésed által fogod bevonzani őket, a csoportodon belül tanúsított domináns,alfa viselkedéssel.
2014. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!