Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő múlva leszek...

Mennyi idő múlva leszek annyira izmos, hogy a lányok megnézzenek maguknak?

Figyelt kérdés

190cm magas vagyok nagyon széles és izmos vállakkal,de a testem többi része nem elég izmos(pl.kar,mell,láb)

3 hónapja kezdtem el konditerembe járni,nagyjából most már ott tartok,hogy belejöttem mindegyik gyakorlatba,tudom mit hogyan és miért kell csinálni.Rendes kajálással lehet olyan izomzatom jövő nyárra,hogy pl.atlétéban mászkálva megnézzenek a csajok(nyálcsorgatva)?


2014. jún. 7. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem fognak nézni nyálcsorgatva, ahhoz jóval több kell, mint egy évnyi gyúrás. Na meg ha csúnya vagy, akkor semmit sem ér az izom.
2014. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hány év gyúrás?
2014. jún. 7. 09:21
 3/13 anonim ***** válasza:
1 év múpva lehet latvanyos de az igazi eredmény min. 2-4 év..
2014. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem hiába gyúrsz, attól még idióta maradsz. Természetesen ezt a kérdésedet is jelentem.
2014. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha elég jóképű vagy akkor elég az, hogy ilyen magas vagy széles vállakkal, de ha úgy alapból nem vagy egy helyes pasi akkor gyúrjál csak! valakinek elég az.
2014. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Köszi a kedves levelet. Remélem minél hamarabb tiltanak. Ja és bocs, de az én anyám tisztességesen dolgozik, a tiéddel ellentétben. Mondjuk ha nem cuccért árulta volna a testét, talán te sem lettél volna ekkora selejt.
2014. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
soha nem leszel olyan, hogy nyálat csorgatnak a lányok. A kutyát sem érdekli, hogy milyen izmos vagy, ennél több kell egy normális nőnél. Egyébként több év egy jó forma.
2014. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Andi80018 ***** válasza:
100%
Hát, ha eddig úgy vetted észre, hogy nem pisilnek utánad a csajok, sajnos az igazi nők, akármennyire is ki leszel gyúrva, sose fognak. A mostani kis p..icsáknak szerintem így is jó vagy.
2014. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én semmi mást nem csináltam, mint 125kg ról lefogytam, 90kg nál észrevettem, hogy sokkal több csaj megnéz az utcán, még zavarba is jöttem tőle sokszor... most visszahíztam picit, most nem tapasztalom ezt... mondjuk én mocskosul jóképű vagyok, uh nekem csak nem szabad daginak lenni.
2014. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy az előttem válaszoló mondja.Tényleg ad egy kis extrát az izmos test de ha eddig nem voltál sikeres a körükben ezen az extrémen kidolgozott test sem fog segíteni.Ha nem vagy jóképű kenheted a hajadra az izmaidat.
2014. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!