Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen márkájú és milyen ízű...

Milyen márkájú és milyen ízű volt az eddig általatok kóstolt legfinomabb fehérje/tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert ma reggelre ittam Biotech Morning Protein Expressot, és elképesztően finom volt :O

2014. jún. 8. 13:45
1 2
 1/16 tkodit ***** válasza:
biztos nagyon basic válasz, de a scitec-es kókusz-csoki szerintem egy nagyon egyszerű, és tökjó íz. :D
2014. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is az a legjobb, amit előttem írtak.
2014. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Illetve a régi Gaspari myofusion is adta csoki ízben. De ittam nemrég Nutrend wheycore 100-at banánosban és szintén ízlett.
2014. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sciteces kókusz-csoki. Hmmm, jól hangzik :D

A Basic Whey-t kóstoltátok már? Összetételre elég gagyi, hozzáadott ch, stb, de ízre milyen? Csak a shop builder pumpolja nagyon, mert saját termék?

2014. jún. 8. 13:53
 5/16 anonim ***** válasza:

sima scitec whey protein, de felturbózva.

csak edzés után ittam, vettem hozzá (mostanában nem kapható), főzés nélküli pudingport, ez volt a keményítő, fél liter tejjel botmixerrel összekevertem a fehérjét és a pudingport, majd beraktam a hűtőbe.

mire végeztem az edzéssel, már a nyálam is csorgott, hogy ehessek belőle.

egy hónapig ez ment mindig edzés után, sajna ezután megszűntették ezt a a fajta főzés nélküli pudingport, úgyhogy már nem eszek ilyet.

2014. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a basic whey ízre és összetételre is kb a régi Cytogen whey Pro -ra hasonlít, sőt ez az utódja a shopbuilder szerint. Én sokáig ittam a Cytogén whey pro-t, mivel ízre kitűnő volt és árban is.
2014. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak a Basic whey drága.
2014. jún. 8. 14:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, de a cytogen az nem volt az régen. De most nem ér annyit egy 60%-os fehérje (basic), mint amennyit kérnek érte.

Így maradok az mhn-nél és a myproteinnél, de ezt te is tudod.:)

2014. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Sciteces 100% WPP banános ízlett a legjobban eddig.
2014. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nemcsak tudom, de én is így vagyok vele :D
2014. jún. 8. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!