Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lefekvés előtt tojást enni?

Lefekvés előtt tojást enni?

Figyelt kérdés
Estefele szoktam edzeni.. Edzes utáni turmixomban van protein,dextroz es kreatin monohidrat...utanna 1orara ra eszek halkonzervet rizzsel, majd 2-3 tojast lefekves elott es ra 15-20 percre fekszem is le. Edeni kb 6-7 fele szoktam.

2014. jún. 10. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább túrót mert a tojás szilárd kaják közül az egyik leggyorsabban felszívódó.
2014. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt 1.5-2 órával nem célszerű enni. Az alvási fázisokba is bezavar, főleg a szénhidrát, és így nem lesz tökéletes pihenés, az pedig elengedhetetlen a fejlődéshez.
2014. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én eszek akár fél órával lefekvés előtt is. Főleg túrós kaja megy és nem vagyok annyira sza r formában Sperseus.:)
2014. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tkodit ***** válasza:
Én nem vagyok olyan jó formában mint sandorzsolt, de én is simán letolok egy túrót, vagy csirkét valami salátával a zuhany előtt. :)
2014. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még jobb formában lennénk, ha nem ennénk, ezek szerint. :)
2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!