Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nekem ilyen alakom van...

Ha nekem ilyen alakom van (kép) mit kezdjek vele, hogyan 'építsem'ha nem akarok fogyni, hanem épp ellenkezőleg, izmosodni?

Figyelt kérdés

Úgy látom,kicsit fiús alakom van. Ezt örököltem,nincs mit tegyek ellene, akármennyit eszem alig látszik: magas 175cm és csupán csak 55 kg vagyok.Ez a súly nem lenne rossz,ha nem ilyen magas lennék,de így teljesen vékonykának tűnök.Hosszú vékony lábaim vannak,főleg szűk hosszú nadrágban nagyon vékonyka.Felsőtestem is viszonylag hosszú,vékony és mellem is kicsike.


Néhányan azt mondják jó alakom van,de nekem egyáltalán nem tetszik.Szép formásat szeretnék.


Elhatároztam hogy többet fogok sportolni,és így elméletileg izmosodnék. De észrevettem azt a kis narancsbőrt(?vagy nem tudom mi) a combomon(utolsó kép) és elkezdtem azon gondolkodni,hogy ahhoz,hogy szép vastag és izmos lábaim legyenek,először le kell adnom azt a keveset is ami rajtam van?

Vagy hogy van ez? Mit gondoltok, formásodhatok fokozatosan anélkül is,hogy először még vékonyabbra fogynék? Ha valaki jártas a sportban,testépítésben kérem adjon pár tanácsot.Mit gondoltok?

17L

[link]


2014. jún. 10. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
a narancsbőr eltüntetéséhez nem kell lefogyni, csak sportolni (meg egészségesen étkezni)
2014. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem kell phd és 8 nyelvvizsga ahhoz, hogy elkezdj sportolni valamit
2014. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell leadnod semmit, állj neki edzeni súlyokkal. Főleg szerintem alsótestre mert a vállad picit szélesnek tűnik.
2014. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi.Tudatában vagyok,hogy nem kell leadnom semmit, épp ezt akarom elkerülni.Ezért is kérdeztem,ha elkezdek edzeni akkor először eltűnik az ami rajtam van most,vékonyka leszek és csak azután kezdek izmosodni, vagy csak szépen lassan izmosodok,anélkül hogy 'elveszteném'azt a keveset is,ami rajtam van?
2014. jún. 11. 05:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Az edzéshez étrend kell, ez az alapja. Három féle étrendről lehet beszélni:


1: tömegnövelő

2: szálkásító

3: szinten tartó


Fogyni és izmot növelni nem lehet egyszerre, mert két különböző étrend kell hozzá és biológiailag is két különböző folyamat.


Az izomnöveléshez kell a súlyzós edzés és tömegnövelő étrend, tehát fogyni ha jól csinálod, biztos nem fogsz.


De olvasd el a sárga kapszula című könyvet, beütöd a google-be , android marketen is fent van, illetve body.builder.hu-n is, és ott le van írva minden ami kellhet az elején - étrend, edzés, pihenés stb...

2014. jún. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az edzésen múlik, hogy fogysz vagy izmosodsz, hanem a kajáláson. A súlyzós edzéssel stimulálod az izmokat a tápanyagfelvételre, hogy amit eszel, az beépüljön, ne csak lehúzd a klotyón.

Edzésterv és étrend együtt működik.

Az utolsó képen sincs narancsbőröd. De nekem is jobban be fogsz jönni izmosabb combokkal :D

2014. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!