Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó tömegnöveléshez?

Ez így jó tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

Hétfő:mell,bicepsz

Kedd:láb

Szerda:váll has

csüt:tricepsz

Péntek:Hát


Ez mellé protein expreszt használok + carbox

A gyakorlatokat amit tudok csinálni két és egykezes súlyzóval 60kg tárcsákkal, nagyából az alap dolgokat csinálom. 192cm 67kg gondolom érthető mért akarok tömegelni.Ezzel így fél és 1 év alatt hány kilo izmot szedthetek fel?Tudom hogy rajtam múlik de kb. (ectomorf alkat)



2014. jún. 11. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A csütörtöki és a szerdai napot csapd egymáshoz, még így is ez lesz a legrövidebb nap, minek szétszedni?
2014. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kajád rendben van?
2014. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze főleg hogy elején rosszul csináltam és csodálkoztam miért nem fejlődök a proteintől
2014. jún. 11. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:

A tricepsznek nem kell külön nap, mehet a vállhoz.

Ha pedig 5 napost akarsz, akkor a karnak kell egy külön nap, tehát pl:

mell, hát, láb, váll, kar. De lehet más sorrend is.

Ettől még nem lesz tömegnövelő eg program, az az étrendedtől is függ.

Az elején havi netto 1 kg izom is jöhet, de csak az első évben , utána egyre lassabb.

De ha most kezded, akkor nem így kell, hanem 3 napos teljes testessel kell indítani két hónapig, után menjen osztott!

2014. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi elfelejtettem oda írni hogy teljes testedzéssel kezdtem a 2 hónap már le telt és most váltottam erre 1 hete csinálom igazából azért nem akarom a kart egy napra mert ha bicepszet megcsinálom nagyon elfáradok és nem bírom szabályosan megcsinálni a tricepsz edzést
2014. jún. 11. 18:05
 6/7 A kérdező kommentje:
vagy akkor szuperszetbe csinálom őket
2014. jún. 11. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig az marhajó edzésnek mikor pl szuperszettben nyomod a bicepszet a tricepsszel. Az egyik legjobb edzési technika.

De akkor csináld ahogy akarod, mi csak segíteni akartunk, nem mondtad, hogy csak egyet lehet érteni veled és csak olyan választ vársz.:)

2014. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!