Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 70 kg-os férfinek ez az...

70 kg-os férfinek ez az étrend elegendő lehet e tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 9. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég is és nem is. Nem jók az arányok. Ugye itt a fehérje 206g. Ennyi nem kell tömegeléskor elég 140g is egy 70 kilós embernek, max 170. A ch mennyisége az okés lehet, de ezt úgyis a heti tömegnövekedés szabja majd meg és akkor kell változtatni, ha nincs heti 0,3-0,5kg növekedés. Ha pedig több jön, mint heti fél kg, akkor le kell venni a ch-ból, mert nagyobb mértékben lesz zsírosodás.

A zsír itt 40g, de szerintem meg 70g is kell, fele telítetlenből.


A ch minőségére még kitérnék. Szerintem csak edzés után menjen a cukros tömegnövelő.

2014. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kicsit átvariáltam, egyrészt azért amit Sandorzsolt mondott (bár nemsokat sikerült javítani rajta), másrészt a kaja elkészítése és elfogyasztása a munkám jellege miatt eléggé nehézkes. Bármilyen ÉPÍTŐ jellegű választ szívesen fogadok.


[link]

2014. jún. 9. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így meg rosszabb. Mondom, hogy csak edzés után legyen tömegnövelő. Te pedig még este is ilyet innál? A halrudacska pedig felejtős. Ezek az előre panírozott lisztes sza rok nem adnak megfelelő tápanyagokat. Rendes húst süss ki és azt vigyed magaddal.
2014. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos kénytelen vagyok este is ilyet inni, mivel edzeni is sajnos csak este tudok. délelőtt szalagmunka mellet meg nemigazán lehet nekiülni falatozni, mivel egy műszak alatt van 1X 15 perc reggeli szünet, majd 2X 5 perc szünet....
2014. jún. 9. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem, de vihetnél zablisztet is proteinnel és azt is ihatnád. Így nem egy cukros tömegnövelőt iszogatnál. Edzés után jó a tömegnövelő.
2014. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, de ha előre elkészítem, akkor a proteinnek nem lesz baja ha csak később iszom meg? szilárd kaját egyébként vagy reggel 6 előtt tudok enni (műszak kezdés előtt), vagy reggel 8-kor a 15 perces szünetben, vagy délben (igaz ott csak 5 perc van, de szoktunk csalni)
2014. jún. 9. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell előre elkészíteni. Beteszed a shakerbe és mikor inni akarod, akkor csak teszel hozzá vizet, összerázod és mehet az arcba.
2014. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!