Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen (nem is tudom hogy...

Milyen (nem is tudom hogy nevezzem, nem értek hozzá) proteineket vagy fehérje pótló cuccokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ne kezdjetek el szidni.... kössz

edzek keményen de ez a fehérjék nélkül semmit sem ér és nem vagyok az a tojászabáló fajta ezért lenne szükségem valami ilyenre.Ebben kérek segítséget edzés előtti,utáni vagy ami jó,és árban se legyen azért nagyon drága.



2014. jún. 11. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérje pótló cuccok nincsenek. Ezek is fehérjék. Általában véve a tejsavofeherje a legjobb. (én egy időben kizarolag ezzel oldottam meg a feherjebevitelem, az volt a "fenykorom"). Edzés utánra pedig tömegnövelő. De pl. a hússal nem tudom mi a baj, én egyszerre meg tudnek enni 1 kg-ot, nemhogy egész nap.
2014. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs nagy étvágyam egy evésre nem menne le 1 kiló husi.. :D
2014. jún. 11. 16:40
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. jún. 11. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg szilárd kajából a fehérjebeviteled, akkor érdemes kiegészíteni protein porral. Árban és minőségben én az mhn wheyt és a myprotein impact-et ajánlom.
2014. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!