Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellizom edzés nőknek. Igaz...

Mellizom edzés nőknek. Igaz ez : "A mellizom edzés nőknél nincs hatással magára a mellszövetre, legfeljebb kicsit kiemelheti azt, de a formája és teltsége nem fog változni. "?

Figyelt kérdés

tehát akkor a zsírszövet nem csökken ,csak a plusz izomtól kiemelkedik? Vagy miben fog változni a mell edzés után?

Ha valaki tud képet linkelni , annak nagyon örülnék:)


2014. jún. 11. 20:35
1 2
 1/16 *Glissade* ***** válasza:
Igen, igaz!
2014. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem?
2014. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kalória mínuszban, akkor nem megy le zsír SEMMILYEN edzéssel. Helyi zsírégetés sincs! Ha kalória pluszban vagy, akkor nő a mellizom, zsír nem megy le, azaz kicsit kiemelkedhet a mell. De nem fog feszesebb lenni. Akinek lóg, azon nem javít az edzés.
2014. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 *Glissade* ***** válasza:
Én csak azt nem értem milyen képre gondolt a kérdező:)
2014. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy engem is a kép zavart össze? :D
2014. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Előtte-utána képre gondoltam :)
2014. jún. 11. 20:50
 7/16 *Glissade* ***** válasza:
Testépítés linkelj neki képet a mellizmodról;)
2014. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"tehát akkor a zsírszövet nem csökken" azért ne keverjük a dolgokat. Az állításod első fele igaz, meg le is írták már szépen, tehát ha kalóriaplusszban vagy, nő az izomréteg az edzés hatására stb...


De fogyásnál/kalóriaminusznál/szálkásításnál, mindegy hogy hívod, zsírból történő fogyásnál, a mell jelentős része zsírszövet, így abból is fogyhatsz. Tehát így változhat.

2014. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


:D

2014. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 *Glissade* ***** válasza:
:DD
2014. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!