Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdenék diétásan étkezni...

Ha elkezdenék diétásan étkezni mellette aerob edzés végezni, azzal a zsír égetés mellett beindítaná a testnövekedést?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy az éhezéskor a szervezet bontja a zsírt és ez által a növekedési hormon felgyorsul. Na de én rendes diétás étkezést szeretnék ami mellett edzés is van, és az a kérdés még egyszer hogy elősegítheti az így elégetett zsír, után a növekedést ?

2014. jún. 12. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. A diétás étkezés az kalória mínuszos, a testtömeg növekedéshez pedig kalória plusszos étkezés kell.


Az éhezés nem bont zsírt, inkább izmot. Sőt, ha sokat éhezel, utánna eszel, úgy értem "életvitel szerűen", akkor az az akár egy étkezés is energia lesz és zsírba megy a többi tartaléknak. A kardió és aerob mozgásforma bontja a zsírt. Testépítőknél azért aerob, mert kisebb az esélye az izombontásnak.

2014. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Naturálban nincs egyszerre szálkásítás és izomépítés.

Ha van rajtad felesleg akkor az elején diétánál lehet egy kis izomnövekedés de ez csekély mennyiség.

A két dolog két különböző étrendet igényel.

2014. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!