Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy nyáron is...

Mit tegyek, hogy nyáron is tudjam folytatni az edzést?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kezdtem kondizni heti háromszor, étrendre is odafigyelve. A fejlődésem érzékelhető, és nyáron is szeretném folytatni, de pincérkedni fogok, és csak a délelőttjeim lesznek szabadok (11-től kb. este 10-ig dolgozok), így nem tudom mennyire lenne szerencsés a délelőtti edzés, mert lefáradva gáz odamenni, hiszen a teli tálcát vinni kell mindig, senkit nem érdekel, ha mondjuk épp felemelni nem bírod a kezed. Emellett a kajálás ütemezése is problémákat jelentene, szóval teljesen tanácstalan vagyok, nem szeretnék annyira visszaesni, hogy szeptemberben az egészet elölről kelljen kezdenem.


18F



2014. jún. 13. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem eddz nyugodtan, nem hiszem, hogy nem tudnád vinni a tálcát utána. Próbáld ki és meglátod.
2014. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajna hajlamos vagyok arra, hogy edzés után lefáradva beremeg a kezem ha valamit is emelni kell, de mindenképpen meg fogom próbálni, mert akarom csinálni!! :)
2014. jún. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!