Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek ha gerincferdülésem...

Mit tegyek ha gerincferdülésem van és szeretnék edzeni, hogy izmosabb legyek?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a gyógytorna ugye jó a gerincferdülésre,mert nekem az van,de szeretnék izmos lenni,(és az nagyon fontos,mert nen érzem így jól magam,hogy lelóg rólam az összes háj és hatalmas nagy úszógumim van)de a szüleim azt mondják,hogy a súlyzós edzés nem jó a gerincnek,én ezzel egyet értek,de akkor milyen edzés van még,ami jó a gerincnek is,és izmos is leszek tőle?

2014. jún. 13. 19:53
 1/10 A kérdező kommentje:
ez nagyon fontos
2014. jún. 13. 19:54
 2/10 A kérdező kommentje:
a gyógytornától izmos leszek valamennyire
2014. jún. 13. 19:55
 3/10 A kérdező kommentje:
? ez kimaradt
2014. jún. 13. 19:55
 4/10 A kérdező kommentje:
és lehet vele zsírt égetni?
2014. jún. 13. 19:56
 5/10 A kérdező kommentje:
valaki segítsen,ez nagyon fontos!
2014. jún. 13. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, hogy tisztában legyél az alapokkal.

Gerincferdüléssel is lehet (sőt, inkább azt mondom, hogy KELL) súlyzós edzéseket végezni, csak nem egyedül, hanem tükör előtt szakember segítségével.

Izmos csak akkor leszel, ha rendesen megedzed az izmaidat ÉS megvan a megfelelő étrend, máshogy nem fog menni.

2014. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, hogy nem jó neki SZERINTEM, én gerincferdüléssel edzek évek óta, egyszerűen csak kerülöm az olyan gyakorlatokat ami terhelné a derekam, pl. nem súlyzózok állva stb. a gerincemet pedig külön edzem direkt.
2014. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez hülyeség :)

okosan figyelmesen kell végre hajtani :)

gerincferdülten elkezdtem kondizni 8 évet úsztam 1 év kondivval vissza hoztam a gerinc ferdulésem :)

meg felszettem 7-8 kg-t :)

karomra dobtam 6 cm et legalább :)

fekpadba súlyommal nyomok 2x4 et simán :)

fegyencedzés is jó :)

hát izmaidat kell megerősíteni :) és jó lesz :)

nekem dokijavasolta a kondit :)

2014. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fekve végzett gyakorlatok kímélik a gerincet, de kellő intenzítással izmosítanak. Én a helyedben gyógytornásszal konzultálnék.
2014. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!