Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellé valami sport?

Testépítés mellé valami sport?

Figyelt kérdés

Nem fogok rimánkodni és semmi hasonló, nagyon szépen megköszönöm ha elolvasod a problémámat és ha tudsz, választ adsz rá! :)


Eléggé régóta edzek már, szép kis izomzattal rendelkezem, viszont kezdi számomra értelmét veszteni a sok edzés.


Szeretnék mellette valami küzdősportra járni, például boxra. Itt úgy vélem tudnám hasznosítani a magamon lévő izomtömeget, ráadásul 2 éve már boxoltam. Akkor még teljesen vékony voltam, de azt mondták tehetséges vagyok és én is úgy éreztem.


Viszont van egy kis problémám. Picit görbék a fogaim (nem vészes azért annyira, de nem is szép), ezért tartok tőle, hogy kinéznének az edzéseken, az edző sem venne annyira komolyan, sőt rögtön elkönyvelne lúzernek. Én meg nem vagyok az a hű de magabiztos ember... Szerintetek?


Azt sem tudom, hogy a fogaim miatt egyáltalán tudnék-e fogvédőt használni?!


Köszönöm a válaszokat előre is! 18/F


2014. jún. 15. 17:22
 1/3 tkodit ***** válasza:
Mi is a kérdés? Nem, normális ember nem fog elkönyvelni lúzernek a fogaid alapján. Én eddig olyan fogvédőt használtam, amit forrón a saját fogaimra tettem, felvette a fogsorom alakját, így személyre szabott.
2014. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogvédőhöz mindegy milyen fogaid vannak mert úgy veszi majd fel az alakját. Fogszabályhoz is van külön fogvédő ráadásul. Ha meg valaki kinézne a fogszabályzó miatt az egy suttyó. Ha 18 évesen kapod az azt jelenti, hogy legalább tudsz egy döntést hozni és nem csak vergődsz. Hasonló a helyzet amúgy velem is.
2014. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen,az ökölvívás jó lenne mellé,mert a legkevésbé hátráltatná a testépítést.

ahol rúgnak is,ott havonta minimum 1x térden küldenek és oda a lábnap,vagy amíg megszokod a combost az is idő és addig megint kimarad a lábnap.

ez a fogas dolog meg?

létezik esztétikai fogorvos.

elkezdesz szépen pénzt gyűjteni,nyári munkázol és 2-3 kilóból olyan fogsort csináltatsz magadnak mint egy filmsztárnak.

az edző meg lesza-rja a fogazatod.

2014. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!