Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egész hasfelületre kiterjed...

Ha egész hasfelületre kiterjedő (az összes kockára) erősítőgyakorlatot szeretnék felülésben elvégezni, akkor milyen póz hozzá a megfelelő?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Felülés is megmozgatja az egészet de nem igazán célravezető.

Csinálj függeszkedve lábemelést, ha nem megy akkor térdemelést, ne csak előre hanem oldalra is.

2014. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de nálunk nincs mire függeszkedjek. Van többféle felülés ami különböző szinteket mozgat meg. Ha jól tudom a sima hagyományos felülés csak a legfelső két kockát gyúrja meg és van olyan is ami az egészet csak elfelejtetem melyik az... láttam egyszer egy képet amelyiken volt jó 10 féle felülési forma mellette, hogy melyik izomrészt dolgozza meg. Sajna nem találom újra, azért kérdem.
2014. jún. 18. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod. https://www.youtube.com/watch?v=nzzrbQ0cOcA de ha nem tudsz húzódzkodni (valahogy pedig meg kéne oldanod) akkor ez egy egész jó videó has és törzs edzéshez földön.

Minden izomra kéne edzeni.

2014. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez sokat segített.
2014. jún. 19. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!