Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nagyon vékony a felsőtestem...

Ha nagyon vékony a felsőtestem (gyors anyagcsere, nem tudok hízni) akkor edzéssel 'hízhatok'? Vagy csúnyán kirajzolt izmaim lesznek? 18L

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha most nagyon vékonyka vagyok és izmosodnék akkor azok csúnyán kirajzolódnak?Mert én 'vastagodni' szeretnék leginkább,mert most túl csontos vagyok.Hogy érjek el szép eredményt?
2014. jún. 19. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az étrended fogja meghatározni, hogy szedsz-e fel az edzéseddel vagy nem. Mivel azt írtad, hogy gyors az anyagcseréd ezért lehet, hogy kevesebb zsírral is tudnál izmosodni ami részedről a csúnyán kirajzolódó bár én részemről még nem láttam igazán szálkás lányt élőben, csak egyszer egy full kockás hasút :D. Ha még jobban emeled a szénhidrátot akkor több zsír jönne az izmokkal együtt de nem tudom mekkora adagokat tudsz megenni :D tömegnövelő étrend kell neked amúgy.
2014. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, utána nézek ilyen étrendnek.Nem szeretném,ha csúnya lenne és azt végképp nem,hogy netalán fogyjak vele:O
2014. jún. 19. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te dagadni akarsz formásan akkor sulyzos edzesed legyen és tomegnovelo etrended. És az etrendeden felül még nassolj. Ez plusz kaloria lesz ami biztos zsirba fog menni
2014. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké,köszi!
2014. jún. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!