Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érhetném el ezt az alakot?

Hogy érhetném el ezt az alakot?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen edzéssel?

Izmos vagyok, mert sportolok, de van rajtam zsir, azt szeretnem eltuntetni. Es ilyen feszes bort, nem osszeero combokat stb. Magassagunk es sulyunk szinte megegyezik, csak en zsirosabb vagyok, rajta meg izom van :D Ne ertsetek felre, tok.jol nezek ki es vekony vagyok. Csak mem ennyire.

Tulajdonkepp szalkasitashoz kerek tippeket.


2014. jún. 19. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha megadod a testsúlyod/magasságod,talán többet tudunk segíteni.

Kezdésnek pedig,ha még nem edzettél akkor egy átmozgató edzésre lesz szükséged.

[link]

2014. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az adataim megegyeznek a képen szereplő lányéval. Edzetem már, eddig ilyen edzéstervem volt:

-nyakhozhuzás széles fogással 6×12 20 kg

-fekvenyomás vszintes padon széles fogással 6×12 15 kg

-vállból nyomás rúddal állva 6×12 10 kg

-bicepsz franciaruddal állva 6×6 11kg

-karnyujtás fej mögött tárcsával 5×20 5kg

-lórúgás 6×8 5kg

-mellhez húzás széles fogással 5×10 20 kg

-bolgár guggolás 5×10 10kg

-guggolás (ez mindig más, főleg a súly emelésére mentem, 15-ről eddig negyvenre sikerült feltornászni)


Kézilabdázom, és ezt szoktam kondiba csinálni, tehát tényleg nincs rossz alakom, és van rajtam már izom. De zsír is, és azt kéne leadjam :) Ez lenne a szálkásítás, ugye? Mert izomtömeget már nem akarok növelni, nem akarok több izmot felszedni.

2014. jún. 20. 16:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, zsír leadáshoz szálkásító diéta kell, de hiába írom azt, hogy kezd 2g/tskg szénhidrátról, mert nem tudom eddig mennyit foglakoztál a táplálkozás részével.


A lényeg annyi hogy ilyenkor az izommegartás miatt kell kicsit emelni a fehérjén -> 2-3g/tskg, ez nállad olyan 120-180g fehérje kéne legyen naponta.


A ch (szénhidrát) kéne csökkenteni, kezd mondjuk 2g-al, ez durván 120g ch naponta, majd csökkensd ha nincs meg a heti 0,5kg-1kg fogyás. Ha ennél több a fogyás, akkor kicsit emelni kell rajta. Persze a cukor és gyors szénhidrátok elhagyása (gyors kaják, péksütik, kenyér, üdítők stb) ajánlatos. Ha nehezen megy már a fogyás, a ch bevitel zömét zöldséggel vidd be. Persze ezeket mindig kéne fogyasztani.


A súlyzós edzés ugyanúgy maradjon, mellé beiktathatsz heti 3-4 aerob edzést. Ez alacsony pulzusszámú edzés (kb 120) 40 percig. Lépcsőzés/tempós séta/bicikli/elipszis tréner stb.


Hírtelen ennyi jutott eszembe.

2014. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-))
2014. jún. 20. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!