Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a "szebb" férfiasabb?

Melyik a "szebb" férfiasabb?

Figyelt kérdés
Vastag felkar 48 vékony 30as alkarral vagy vastagabb alkar relatív vékonyabb felkarral alkar: 34 felkar: 39

2014. jún. 23. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A 30-as alkar az vicces lenne egy 48-as karhoz.
2014. jún. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első torz, így csakis a második lehet.
2014. jún. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon lehetséges az első eset mert bicepsz edzésen dolgozik az alkar és még ha külön nem is edzeel rá külön akkior is fejlödik valamennyit. Másrészt szálkásan nem nagyon lesz naturálba 48-as felkarod.
2014. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Magasság és genetikafüggő. Nekem 173 centisen 44-es szálkásan. Itt egy kép, mert gondolom nem hiszed:

[link]

2014. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt most nekem küldted? (3. vagyok)

Mert ha igen eddig is tudtam, hogy neked milyen formád van gyakran olvasom az válaszaidat itt

2014. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked igen, mert szerintem meg lehet egy jó genetikájú magas embernek akkora karja naturálban is. És nem tudom százalékról, hogy ki vagy, így azt sem tudhatom, hogy ismersz e engem. :)
2014. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ti mint mondtok, melyik a jobb ?
2014. jún. 24. 03:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem mondod komolyan, hogy neked ennyi egyértelmű válaszból nem jött le, hogy mit tartunk jobbnak. Leírtuk, hogy az első verziód az röhejes lenne. Akkor mi a kérdésed még?
2014. jún. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És hogyan edzhetnék csuklóra meg alkarra?

Van power ballom meg wrist rollerem. Igaz mostanaban nem hasznaltam. A problemám igazából az, edzéseknél amikor a csuklót erőteljesen igénybe veszem pl: bicepsz francia rúdon, baromira fáj az izülettem és kattog is a csuklóm. A bal könyökom szilábkosra tört még 15 éves koromban a jobv csuklóm pedig zöld galytörést szenvedet. Érdekes módon a bal csuklóm mindig jobban fáj na mindegy...


Az alkarom se brutál de a csuklóm jobban zavar. Adjatok létszi egy jó edzést tervet csukló és alkar erősítéshez.


Egyépként azért kérdeztem mert nekem 395es felkarom van 30as alkarral és egy csontos vékony csuklóval. Hülye látvány..


Köszönöm

2014. jún. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!