Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem látszik a lábizmom?

Miért nem látszik a lábizmom?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve edzek, heti 1x mindig lábazok és diétásan étkezem (sok fehérje, kevesebb ch és zsír). Felül már a hasamon, karomon és főleg a hátamon látszik, de a lábam ugyan olyan mint volt (viszont, ha befeszítem, akkor érződik, hogy kemény). Valaki tud megoldást vagy volt hasonló helyzetben? 20/N

2014. jún. 23. 16:07
1 2
 1/15 tkodit ***** válasza:

Mert az izom növekedéséhez nem "diétásan", negatív kalóriamérleggel kell étkezni. Akkor nő az izom, ha van tápanyaga. Miért növelne a szervezet egy kalóriafogyasztó szövetet, miközben kevés kaját kap, és a tartalékait éli fel?


Tömegnövelő étrend kell.

2014. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azért mert diétan nem nő az izom,okoska.


A felsőtestedre is csak minimalisan mehetett de inkabb szalkasodtal.

2014. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerinted diétával hogy lesz izomnövekedés? Ahhoz pont kalória pluszos tömegnövelő étrend kellene!
2014. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető voltam, de én nem növelni akarom a lábizmomat, hanem azt, hogy kirajzolódjon a meglévő izom rajta :)
2014. jún. 23. 18:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Ahhoz előbb izmost is kellene növelni, hogy legyen minek kirajzolódnia.

Egyébként pedig genetikafüggő, hogy ki, honnan milyen ütemben adja le a zsírt. Neked lábról megy le utoljára. És lehet, hogy a diétád sem jó. De hidd el, ha előbb izmot növelsz, akkor még kicsit több zsírral is ezer szebb jobb formát hozhatsz mint zsírtalanul és izomtalanul.

2014. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindig edzem a lábam, úgyhogy azzal izmosodni fog, engem tényleg csak az zavar, hogy nem látszik meg. Mindegy, azért köszi mindenkinek!
2014. jún. 23. 19:00
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor amit te akarsz azt fogyasnak hívjak..


A baj hogy ahhoz kevés az izom hogy latsszon.

2014. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hiába edzed a lábad, ha nem vagy kalória pluszban (tömegnövelő étrend kell!!) akkor nem tudsz izmosodni. Kalória mínuszban, diétás kajával nem lesz izomnövekedés.
2014. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tkodit ***** válasza:

Leírtad még egyszer ugyanazt, miközben kaptál már rá választ.


NEM, NEM fog izmosodni, pusztán az edzéstől, ha közben alacsony kalórián vagy. Ezt kéne felfogni. Akkor tud szép alakja lenni az izomnak, ha van tömege. Nagyon alacsony testzsírral persze a botsáska láb is tud definiált lenni, ugyanez a jelenség figyelhető meg pl. a kockahasú 50 kilós srácoknál. De neked nőként nem hiszem, hogy célod a nagyon alacsony testzsír, mert azt a melled bánná.

2014. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké, felfogtam, ne harapjátok le a fejem. Egyszerűen ha többet ennék, akkor sem nőne az izmom csak a zsír és sajnos ezt saját testi tapasztalatból mondom. Hiába csinálom nagy súlyokkal vagy nagyobb ismétlés számmal, egyszerűen a bevitt kalóriatöbbletet nem tudom izommá alakítani.
2014. jún. 24. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!