Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi edzéstervben nem...

Az alábbi edzéstervben nem túl kevés a láb, és nem túl sok a váll? Tricepsznél nem gond, ha a szűk nyomás helyett másik gyakorlatot csinálok? Plusz ha a vállnap mégsem sok, előreemelés helyett is mást szeretnék csinálni, javasolnátok valamit?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2014. jún. 24. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol a terv?
2014. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a legfontosabb kimaradt:


[link]

2014. jún. 24. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Lábnál én még végeznék kitörést vagy lábtoló-gépes nyomást.

Vállnál én elhagynám az állig húzást. Egyébként pedig variálhatod a gyakorlatokat, pl tricepsznél is végezhetsz más gyakorlatokat. Nincs kőbe vésett edzésterv.

Mikor olvastam, hogy szálkásító edzésterv, akkor kissé kiakadtam, de láttam, hogy azért leírja, hogy étrendfüggő. Mert ilyen nincs, hogy szálkásító terv.

2014. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szóval akkor nyugodtan váltogathatom a gyakorlatokat egy-egy edzésen belül? Ha a 4 alapgyakorlatból az edzéstervben csak egyet hagyok meg, és a másik hármat váltogatom, és hetente újabb és újabb gyakorlatokat teszek bele, az mennyire segíti a fejlődésemet? Pl: mellnél megcsinálom az első héten ezt a gyakorlatsorozatot, következő héten elkezdem a fekvenyomással, de a másik kettő-három helyett mondjuk negatív nyomást, kábeles keresztezést, és áthúzást csinálok.
2014. jún. 24. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Na úgy azért nem jó, ha egy nyomás lenne és három izolációs bohóckodás. Nem így gondoltam a variálást. Marad a minimum két nyomás, de pl egyik héten kezdhetsz egykezesekkel nyomással döntött padon, majd sima fekvenyomás rúddal. Másik héten pedig a rudas után az egykezesekkel nyomás. Nem a csigás keresztezések raknak rád izmokat.
2014. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat, azt nem (sem) tudtam hogy a nyomások ennyivel hangsúlyosabban járulnak hozzá az izomépítéshez.
2014. jún. 24. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút. Az alapgyakorlatok hozzák jó étrenddel az erőt és tömeget. ÉS mellé mennek a kiegészítő gyakorlatok.
2014. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!