Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó minőségű, olcsó kondigépek?

Pliku kérdése:

Jó minőségű, olcsó kondigépek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudnátok ajánlani jó minőségű és olcsó (vagy legalábbis nem a legdrágább)Kondigépeket? Nővérem szobája üresen áll és apával konditermet akarunk belőle csinálni,oda kellenének olcsó,de jó gépek.Ilyenek kellenének,hogy fekvenyomópad,lábnyomó szerkentyű (nem jut eszembe a neve,amiben kicsit lefelé fekszünk és kinyomjuk lábbal a súlyt),Súlyzókészlet és súlyzó tartó esetleg még valami gép amit ajánlotok.Eddig csak szobabiciklink és haspadunk van.

2014. jún. 24. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ami kell:


• kombinált gép - rengetegféle gyakorlat végezhető rajtuk. Nagyjából 70 ezer forint. Ilyenre gondolok:


[link]


• fekvenyomópad, rúddal, kezdetnek 50kg súly elég

• húzódzkodó

• egykezes súlyzó

• francia rúd

• guggoló állvány


Semmi más nem kell. Ezekkel mindent le is edzettél, egy izomcsoport sem maradt ki. Ha kivesszük a kombinált gépet, akkor kijöttök sacc 90 ezer forintból.


Kombinált géppel együtt 150 ezer kábé. Ennyit viszont simán megér, én is ezeket szereztem be, és nem kell terembe járnom.


És mielőtt felvetődne a kérdés, nem, ilyen felszereltség mellett már felesleges terembe járni. Legyen elég annyi, hogy én például otthoni edzéssel sokkal nagyobb vagyok a kondis majmoknál :-)

2014. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elég egy fekvenyomópad, egy húzódzkodó, egy guggoló állvány és ezen kivül egy kétkezes rúd két darab egykezes rúd, rengeteg súly és esetleg egy francia rúd
2014. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!