Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend mellé megfelelelő...

Étrend mellé megfelelelő adagolás?

Figyelt kérdés
Sziasztok kezdő vagyok, rendszeres edzés, osztott edzésterv, 2 hete nyomom becsülettel keményen,látszik a fejlődés is, étrendem rendben van, most van egy rossz lassú felszívódású fehérjém,régen rám sózták mikor fiatalabb voltam, a kérdésem pedig: Vettem egy Jumbo Profot, edzés utáni fehérjének, viszont e mellé szeretnék egy lassú felszívódású fehérjét az étrend mellé,ajánljatok legyetek szívesek egy jó minőségűt. Emellett elkezdek egy Crea kúrát, mellé Vitabolic, plusz egy aminosav, a helyzet az hogy napi 8x 9x étkezek, nem fogja hazavágni ez a sok dolog a gyomromat? Van erre valami jó adagolási módszer? Természetesen a Jumbot csak reggel és edzés után tolom, viszont félek hogy a vitabolic, krea, és a kajás fehérjém oda vág a gyomromnak, vélemény? Válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 25. 01:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerk, 23 éves, 181 magas, 65 kiló, szálkás testalkat, viszont nem tűnök vészesen vékonynak.
2014. jún. 25. 01:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig ilyen adatokkal te nagyon vékony vagy. De nem ez a baj. Hanem az, hogy fogalmad nincs a dolgokról. De majd belejössz.

Kezdőként neked teljes testes edzéstervvel kellett volna kezdeni kb 2 hónapig és utána váltani osztottra.

A jumbo az pont nem fehérje, hanem tömegnövelő, ugyanis a nagyobb rész benne az szénhidrát.

Tömegnövelőt edzés után iszunk, reggel és napközben sem kell cukros sza r!

Kreatin nem kell még kezdőknek, fél évig nem javasoljuk, mert még anélkül is jól fejlődsz, hagyd meg későbbre.

Nem vágod haza a gyomrodat a többszöri kajálással, de csak úgy szólok, hogy tök mindegy, hogy te pl 5-6 részre vagy 8-9-re bontod fel a napi tápanyagbeviteled. Lényeg, hogy meglegyen és ahogy neked kényelmes.

2014. jún. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok arra az étrendre :)
2014. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lassu fehérjét egy étkezéshez egyed.

A jumbo professionalt még ne igyad. Egyél kb annyi kaját amivel nem nő de nem is csökken a súlyod. Ha ezt megtaláltad akkor minden edzés után igyál egy adag jumbo professionalt.

2014. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!