Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés tömegnövelés izmosodás....

Edzés tömegnövelés izmosodás. Hogyan növelhetném a testsúlyt?

Figyelt kérdés

Üdv. 15 éves vagyok 175cm 56kg. Aktívan sportolok (foci) rengeteg erőnléti edzés és futás. az a problémám hogy vékony vagyok és gyenge. Ha elkezdenék gyúrni nem látszódna meg mert nincs rajtam "felesleges zsír" amit átalakítana a szervezet. az lenne a kérdés hogy tömegnövelő fehérje por vagy húst kéne inkább fogyasztanom? Általában napi 1 liter tejet megiszom de nem vacsorázom és napközbe keveset eszem. Esetleg valami edzéstervet tudtok javasolni?

köszönöm.



2014. jún. 26. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban étrend kell (tej nélkül).
2014. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és milegyen az étrendben?
2014. jún. 26. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban olvass alapismereteket, sárga kapszulát, kezdő testépítő kiskönyvet, mert nagyon rossz vágányon jársz. Zsírból az életben nem lesz izom, meg eleve ha alig eszel, mi a francot vársz?
2014. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joker198 válasza:

Hali

Nem kell zsírosnak lenned ahhoz, hogy izmot építs :)

A napi 1 liter tej is felesleges...

Szénhidrát bevitelt kellene növelned.Az,hogy keveset eszel nem jó.....3óránként egyél ha megoldható.

Marhahúst, csirkemellet, halat rizst napközben....reggelire esetleg rántottát.Lefekvés előtt megehetsz 1doboz túrót (250g)

Estére tökéletes, mert lassú felszívódású fehérje.

Fehérjét kérdezted még ha ajánlhatok 1et akkor 100%whey (scitec) magas fehérjetartalmú.

Edzés...a futást nem baj ha nem erőlteted most annyira...heti 2x mondjuk bőven elég.

Próbáld elérni a felső határaidat súlyokban 6-8ismétlést csinálj, de tényleg akkora súllyal, hogy 8nál többet semmiképp nem tudnál.

De a legfontosabb az étrend, ha azt betartod akkor biztosan eredményes lesz a tömegnövelésed :)

Sok sikert hozzá

2014. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne vegyél szájtekes fehérjét mert nagyon nem éri meg! Helyette inkább vegyél Myprotein Impact Wheyt de igazából mivel csak 56kg vagy simán tudnál eleget enni. Ja és ezek nem instant izomnöelők ugyanannyi hatása van egy adag fehérjének mintha megennél kb. 100gramm húst. És 15 évesen semmikép ne csinálj olyan sorozatot amiből csak 6-8 ismétlés megy inkább menj 12 ismétlésekre föleg ha súlyokkal edzel.
2014. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2014. jún. 29. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!