Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez ideális testsúly a kondizás...

Ez ideális testsúly a kondizáshoz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 88 kg, ez ideális testsúly, hogy elkezdjek kondizni, izmosodni??

székesfehérváron lakok, ott van egy kis konditerem, ahol ki tudnám magamat gyúrni!!!!

a kajálásokkal tisztában vagyok, de heti csak 2-szer tudnék lemenni gyúrni!!!!!!!! amúgy 96 kg-ról fogytam le 88kg-ra!!!



2014. jún. 28. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Úgy írsz, mint egy debil.
2014. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokra megyek a hülye válaszodra!!! köszi
2014. jún. 28. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Kondizni akárki elkezdhet. Akár csontsovány, akár túlsúlyos. Persze csak ésszel.
2014. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy idealis testsuly!!!! Kezdj el edzeni aztan majd kiderul mire jutsz!!!!!!!!!!!!!!!!


!!!!!

2014. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
!!!!! :)
2014. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az ideális testsúly kondizáshoz 77,4 kg!!!!!!!
2014. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked a magyartanárod azt mondta hogy tegyél minden mondatjelből legalább 5x annyit mint amennyi indokolt lenne? Vagy ettől jobban átjön amit mondasz szerinted? Nem basztatásbol de tényleg nem értem.
2014. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tkodit ***** válasza:
A konditerem arra való, hogy ideális testsúlyod legyen, esztétikus fizikummal. Tehát a kondizás célja, hogy a jelenlegi állapotodból eljuss egy szép, és egészséges, mondhatni ideális végcélhoz. Rövidre fogva a kérdésed hülyeség.
2014. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!