Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen megállhatok a...

15 évesen megállhatok a növésben a kondizás miatt, vagy esetleg más bajom is lehet belőle?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,61kg,184 cm,és arról érdeklődnék,hogy ha eljárok heti 2x kondizni és egy ott külön nekem összeállított edzéstervet követve végzem a gyakorlatokat akkor lehet valami bajom?Csak mert sok különböző dolgot olvastam ezzel kapcsolatban,hogy megállhatok a növésben,szívbeteg lehetek,fájhatnak az ízületeim,stb stb ezek mennyire igazak?Könyörgök csak olyanok válaszoljanak akik értenek is hozzá

2014. jún. 30. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Növésben csak akkor állhatsz meg, ha túlterheled magad, nagy súlyok emelése felgyorsíthatja a csontosodás folyamatát.
2014. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Izeluteidet siman szetbarmolhatod, hogy a novesben megallsz-e az vitatott, de lehetseges.


Kemeny sulyzos edzesekkel varnek a helyedben meg kabe 2 evet.

2014. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor nagyjából csinálhatom csak addig amíg nem erőltetem meg magamat?
2014. jún. 30. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
181 centivel már nem szarnak le a verebek. ha megállsz a növésben, akkor annyi, 181 centi maradsz.
2014. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elírta 186 vagyok!
2014. jún. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!