Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Myprotein...

Mi a véleményetek a Myprotein Impact Whey-ről? Zárható a tasak?

Figyelt kérdés
Szóval, kinéztem a myprotein impact whey 85kg-ost semleges ízben. (a fehérje tartalom miatt) Muscleteamről vagy inkább az enproteinem.hu-ról rendeljem? Vagy inkább angliából rendeljem? Illetve edzés utáni szénhidrátnak mit javasolnátok? (dextróz, maltrodextrine, carb-f?)

2014. jún. 30. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:

javítanám: 5kg-ost néztem ki

+ tapasztalatok, aki esetleg használta már ezt a kiegészítőt? köszönöm

2014. jún. 30. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Zárható a tasak (bár a tasak szó egy kisebb tartóeszközre utal, ez meg nem kicsit :D), olyan műanyag bepattintós izé van rajta, mint a capuccinos zacskókon.

Onnan rendeled, ahonnan akarod, a muscleteamnél olcsóbb a posta, és már van vele jó tapasztalatom, az énproteinemtől meg még nem rendeltem.


Én az edzés utáni ch-val úgy vagyok, hogy jó az az 500 forintos szőlőcukor, mert a többi 3-4szer annyiba kerül, de nem jobb 3-4szer.

2014. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kicsi*
2014. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ár/érték arányban messze a legjobb tejsavó fehérje, itt az oldalon mindig ezt meg az MHN wheyt szoktuk ajánlani. A ZSÁK zárható, mondjuk elég macerásan, mert az a záró sín bigyó kicsit szar. Muscletem vagy eredeti angol oldal a biztos. Edzés utáni ch: bármi, amit a pénztárcát és a gyomrod elbír. Én a 600ft/kg-os dextrózzal is elvagyok, de ha neked ez kicsit ortó, akkor mehet akár Vitargo is. De a sima dextróz ugyanúgy megteszi.
2014. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még gondolkodom a fent említett MHN whey pro-n is. Abban vannak emésztőenzimek is, de sok véleményben azt olvastam, hogy túl habosodik. És az MHN mennyire megbízható? Ti melyiket választanátok?
2014. jún. 30. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Impact jobb, mert adalékmentes.
2014. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szoktam venni és keverem, így a tuti. :)
2014. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!