Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érdemesebb, hogyan...

Hogy érdemesebb, hogyan olcsóbb (tápkieg)?

Figyelt kérdés
Én egy nehezen fejlődő srác vagyok, ebből kifolyólag magasabb ch tartalmú tömegnövelőt kéne használnom, de arra gondoltam, hogy veszek fehérjét, szőlőcukrot, kreatin-t külön és úgy csinálok tömegnövelőt. Edzés után dextrózzal, máskor meg zabbal. Érdemesebb így? Sajnos nem engedhetem meg magamnak a tiszta tejsavót, de egy jobb kevertet promixet vennék. Persze vitamint is!
2014. jún. 30. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, így olcsóbban fogsz kijönni. Minőségileg annyival lesz rosszabb, hogy kevert fehérje lesz a turmixban. Am vannak tejsavófehérjék nagyon jó áron is.
2014. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A múltkor pl. Impact Whey-t vettem kb. 3000 ft-ért/kg, szerintem felesleges ilyen kevert fehérjét venni, minőségileg jobban járnál egy tejsavóval.
2014. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit számolgattam és így majdnem 12kg 35%-os fehérjetartalmú tömegnövelőt tudnék csinálni adagonként 6,6g kreatinnal. Csak ugye nem tiszta tejsavóval, de eddig se használtam nagyon tejsavót az ára miatt, sajnos. Nem sok különbséget éreztem, hobbi edzés szinten csak árban.(2 éve edzek csak eddig mindig készen vettem mindent).
2014. júl. 2. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!