Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom vastagítani a...

Hogyan tudom vastagítani a vádlim?

Figyelt kérdés

16 évesfiú vagyok , és már lassan 2 éve edzek . Minden izomcsoport kellőképpen fejlődik , a vádlimat leszámítva .

Erősödni kellőképpen erősödik , de nem látom , hogy vastagodna. Viszonylag magas (185 cm) vagyok és 78 kg. Atlétikus alkatú. Lehet , hogy a genetikám ilyen és amiatt fejlődik nagyon lassú tempóban ? vagy a korral majd vastagodik magától ? udnátok valami edzéstervet javasolni , ami talán segíthet ?



2014. júl. 6. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a genetika :S :/
2014. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen gyakorlatot végzel rá? Hány sorozattal?

Amúgy tényleg geneteika mert nekem pedig amikor még nem is edzettem az egyetlen izmos testrészem a vádlim volt.

2014. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár edzésről nem sokat írtál, de a vádlit (főleg ilyen esetben) heti töbször is megedzheted, mert bírja.


De sajna valóban erősen genetikus, az enyém is egy magasan tapadó kis aranyos mintsem izmos :P

2014. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen magasan tapadó vékony vadlim van.


Én vagy 1 éve hetente min. 2 de inkabb 3 alkalommal megedzem.

4x20-at majd egy vetkőzősorozatot csinalok rá ülő vagy álló vadligépen aztan még 2x15-öt egylabasból vagy labtolón vadlizva.


Na ettől fejlődik :)

18/F

2014. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az ülő vádli kell, mert ha jól tudom, csak így (vagyis a lábnak 90° hajlítva kell lennie) lehet megedzeni normálisan a talpemelő izmot.
2014. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen , hogy ilyen gyorsan valaszoltatok . Gondoltam , hogy az edzest kerdezni fogjatok , amiatt nem irtam . :)

Labtolon , szamarvadlin , es allo vadli gepen nyomom a gyakorlatokat . 30 ismetles , 10 sima , 10 nyitott , 10 zart allasban . 3 kor mindegyiken , 1 perces pihenovel . Ettol szepen lassan novoget :D . Bocsi , hogy lemaradtak az ekezetek csak angol telorol irok :D

2014. júl. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!