Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan és milyen edzéstervvel...

Hogyan és milyen edzéstervvel tudnék otthon nőni (testalkat) és szálkásodni is egyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 183 cm magas vagyok és 74 kg. Nem tudom, hogy ez fontos-e, de gondoltam leírom, hátha aki segítene nekem az bekalkulálná ezeket. 8 hónapig jártam konditerembe, szóval azért már nézek ki valahogy. Különböző okok miatt most már nem tudok eljárni terembe edzeni, ezért választanám az otthoni edzést. Ezt a kérdést azért gondoltam, hogy felteszem, mert nagyon örülnék neki, ha kapnék valakitől egy rendes, kész edzéstervet, amivel megtudom valósítani azt ami a célom (kérdésben található). Már nagyon sok oldalt átböngésztem, de még egy olyan oldalt sem találtam, ahol azt az edzéstervet ha csinálnám, akkor tudnám róla, hogy tényleg fogok vele fejlődni, izmosodni. Én 4 edzésnapra gondoltam. Amikkel rendelkezek otthon: 2 db 10 kg-ig szerelhető súlyzó, húzódzkodó rúd. Előre is köszönöm!

2014. júl. 6. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Étrend kell hozzá és nem edzésterv, valamint egyszerre a kettő nem megy.Előbb tömegnövelés aztán szálkásítás.
2014. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát nincs konkrét étrendem, de tudom miket kell enni, stb. Most hogy belegondolok nagyon nagy baromságot írtam azzal hogy egyszerre nőni és szálkásítani. Ne vegyétek figyelembe :)
2014. júl. 6. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj, lényeg hogy kezdj el tömegelni, és utána pedig jöhet a szálkásítás. Figyelj a napi fehérje, szénhidrát, zsír, vitaminbevitelre és ezek mennyiségére.
2014. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahaa értelek, okés akkor igyekszem odafigyelni ezekre. De az étrend és a táplálkozás mellé nagyon nagy szükségem lenne egy 4 napra lebontott edzéstervre , amit otthoni körülmények között is végezhetnék, mert már nem tehetem meg hogy eljárjak terembe. Szóval ha idetévedne egy olyan ember, aki ért az edzéstervekhez, akkor az megtenné, hogy segítene nekem egy jó edzéstervben (hogy ír nekem egyet)? Vagy ha van valaki aki ugyanebben a cipőben jár, mint én, akkor az megtenné hogy megosztja velem azt hogy ő hogyan edz otthon? Köszönöm! :)
2014. júl. 6. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne ha magadnak dobnál össze egy edzéstervet, a saját igényeid szerint, hiszen nem lehet tudni, a te tested hogyan reagál a különböző edzéstervekre.


[link]


Itt van 1-2 sablon amire rá lehetne húzni a saját edzéstervedet.

2014. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értelek :) De nekem mindenképp otthon elvégezhető kellene.
2014. júl. 9. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!