Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb tömegnövelő...

Melyik a legjobb tömegnövelő szer ektomorf alkatú emberek számára? Többi infó lent.

Figyelt kérdés
170 centi, 63 kiló vagyok, 2 éve járok rendszeresen küzdősportra, de 1 hónapja elkezdtem kondizni. gyorsan fejlődök, már 18 kilóval megy az egykezes bicepsz állva és a kalapács, (15-el kezdtem) és már 60 kiló (piramis végén) ki megy fekve nyomásból segítség nélkül (tudom hogy nem sok de súlyomhoz képest nem rossz) - észre vettem fejlődést, de a súlyom nem lett több. szerintem annyit erősödtem amennyit fogytam, de szeretnék tömeget növelni, de nem megy. étkezéssel tisztába vagyok, napi 7-8szor eszek csirkét tonhalat zöldséget, rizst, kondi után és este 2 kanál Jumbo! és 1 kanál impact whey protein, + multivitamin, c vitamin, b vitamin, magnézium. tanácsokat szeretnék, amelyek segítenek a tömegnövelésben! sok szénhidrátot eszek, de mégsem látok változást. segíts!

2014. júl. 1. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyit fejlődtél guggolásban? És felhúzásban?
2014. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 példát írtam, ez nem azt jelenti hogy ezt a 2 dolgot csinálom. jelenlegi: evezés 50, T-pad 35, lehúzás 55, állhoz emelés állva 25, súlyzó hát mögött tricepszel 14, rúddal lehuzás tricepszre 40, kötéllel 35, scott pad 17.5 kalapács 18, állva 18, francia rud 27.5, csuklya 2x28, vagy 1x70, fekvenyomás 60, döntött pad 40, ülve vállból felfele 2x15, húzódszkodás 4x10, a láb gépeken rossz a számozá ezért csak 'luk szám' van felírva, de nyugi, szoktam azt is. - nem írtam mindent, csak néhányat
2014. júl. 1. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó csak pont olyan példát írtál ami tök irreleváns ha most tömeget akarsz növelni, akkor ne az egyik legkisebb izmoddal foglalkozz, hanem az alapgyakorlatokat kell erőltetni (guggolás, felhúzás, fekvenyomás, fej fölé nyomás...)!

Egyébként neked még a kezdő átmozgató edzéseket kéne csinálnod heti háromszor, vagyis teljes testes edzéseket, egy gyakorlattal a fontosabb izomcsoportokra.

Mennyi az a sok szénhidrát? Mérni kéne a kaját és számolni a makrokat!

Estére már nem kell jumbo, az csak közvetlen edzés utánra kell.

2014. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a 2 év küzdősport elég sok szabad testsúlyos edzést tartalmaz, ezért nem tartottam szükségesnek az átmozgató gyakorlatokat.
2014. júl. 1. 16:51
 5/10 A kérdező kommentje:

ja és mai étkezéseim:


1: 4 tojás + tál zabpehely

2: 2 jumbo 1 whey (délelőtt kondiztam)

3: 2 ökölnyi rizs, kb 200g csirke, sok borsó

4: 3 szelet teljes kiőrlésű kenyér, cottage chese, pulyka sonka

5: gyümölcs mag stb

5: ebéd -II-

6: reggeli -II-

2014. júl. 1. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
2 ökölnyi rizs, sok borsó. grat!! grammba mérjük az ételeket te idióta
2014. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele, de mivel nem most nem én főztem, nem tudom megmérni, mivel főzés előtt kell. gyökér.
2014. júl. 3. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
te hülye barom nem tömegnövelő szer kell, hanem az hogy a táplálkozással bevitt tápanyag eéág legyen. magadnak főzz te állat, és mérd a kaját, nem tömegnövelő szer miatt kell sírni
2014. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak hogy a folyadék gyorsabban felszívódik, és nem fogok a terem öltözőjében ebédelni.
2014. júl. 6. 00:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó hozzászóló egy farokszendvics... ne foglalkozz vele.. szerintem a legjobb tömegnövelő még mindig a volumass 35.. a kajád meg rendben van.. nem kell azt számolgatni, hacsaknem profi vagy..
2014. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!