Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért érzek szúró fájdalmat...

Miért érzek szúró fájdalmat az első deltámban fekvenyomás közben?

Figyelt kérdés
Úgy próbáltam,ahogy rengeteg oktató videóban láttam,lapocka összeszorítva,felkar 45 fokban a törzshöz képest,mellkas kidomborítva.Az az érdekes ha széttárt könyökkel,azzal 90 fokban állnak a test vonalához képest akkor kevésbé fáj,pedig állítólag ez jobban roncsolja a vállat.Valaki tud értelmes magyarázatot adni?
2014. júl. 7. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert gyilkolja a vállat ilyen egyszerű. Próbáld meg azt, hogy egykezesekkel nyomsz.
2014. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy néz ki,kezd befagyni a vállad.legyél óvatos,mert elmehet a fájdalom olyan szintig,hogy 15 kg-ot nem tudsz majd kinyomni.Vegyél vissza az edzésekből vagy a súlyból,de lehet mind a kettőből vissza kell,ezt tapasztald ki+jót tenne egy kis úszás,és minden nap vállkörzéseket kellene csinálni.Ujjaidat a válladra teszed,és körzöl előre,hátra.Ezt kimondottan erre a problémára ajánlotta nekem az ortopéd orvos,és tényleg jót tesz neki.
2014. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!