Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz az hogy a széles hátizom...

Igaz az hogy a széles hátizom a leggyorsabban fejlödő izom? A fegyencedzésben olvaastam.

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 17:33
 1/5 Takumi ***** válasza:
Ez teljesen egyén függő, kinek melyik izomcsoportja reagál jobban. A fegyencedzés nem tekinthető hiteles forrásnak véleményem szerint.
2014. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emberfüggő de logikus végülis, mert a hátizom tartja a testedet, úgyhogy erősnek kell lennie. Én máshol azt olvastam, hogy a láb és hát izmok fejlődnek legjobban mikor valaki edzeni kezd (gondolom, mert a test 2 legnagyobb izomcsoportja)
2014. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En inkabb a combot irnam mint a leggyorsabban fejlodo izom,mivel a legnagyobb is
2014. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen , igaz. A comb és a fenék , meg a hátizom talán a legerősebb izom trio. Bár ez nagyon egyénfüggő . (Itt játszik szerepet a genetika ) .
2014. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a fegyenceseknek igen mert kb csak a hátukra edzenek rendesen.
2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!