Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket mi motivál az edzésre?

Titeket mi motivál az edzésre?

Figyelt kérdés

Mindenkit motivál valami cél, ami miatt figyel a kajára, edz, és nem a TV előtt fekszik munka után. Titeket mi? Nagyon érdekelne.


Én 55 kilós voltam, mellé 182cm magas, 25 évesen. Még csak pár hónapja csinálom, de feljött 4-5 kiló, erőnlétben is jobb vagyok, a közérzetről, önbizalomról nem is beszélve. Örömmel tölt el, ha legyőzök egy súlyt, és a következő alkommal pár kilóval megtoldom, amit szintén kinyomok pár hét után. Mindig lehet jobb, pedig nincs konkrét célom, csak élvezem hogy fejlődök, mentálisan is, testileg is. Nekem ez a fegyelem tanulásáról szól.



2014. júl. 9. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen "motiváció". Csinálom mert örömöm lelem benne, ennyi.
2014. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A saját képességeim fejlesztése motivál a legjobban, hogy többre vagyok képes, mint korábban. De számít persze a forma is, hogy megnéznek a nők. Dominancia szempontjából sem utolsó dolog gyúrni, még a 21. században is sokszor számít a testi erő, és a forma, ami azt mutatja.
2014. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb embert az motiválja, ami téged is. Mindenki élvezi a fejlődést erőben és formában, jobb közérzet, önbizalom, stb, stb... :-)
2014. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mostanában sajnos semmi, mert lelombozódok, ha az edzés kerül szóba, vagy a testépítéssel kapcsolatban akármi.


Amúgy az, hogy nem vagyok megelégedve magammal, jobb akarok lenni.

2014. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért Oriza, mi a baj? :)


Én erőemelő stílusban edzettem, az motivált hogy minden edzésen nagyobb súly menjen. Erőemelés forever! :)

2014. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Miért Oriza, mi a baj? :) "


Néha tükörbe szoktam nézni fürdés után. Nem tesz jót.

2014. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem próbálod ki az emelt fehérje bevitelt? Nekem bevált :) Én is sokáig így voltam amúgy, aztán amikor láttam hogy milyen lehetőséget ad a plusz fehérje, akkor elégedetten abba is hagytam :) (na jó nem, a penz miatt hagytam abba, most elvileg megint el fogom tudni kezdeni, mostmar remélem nem lesz szünet).
2014. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs rá pénzem.
2014. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én az egészet egy lány miatt kezdtem el csinálni, akkor kezdtem (januárban) ,csak példa de valós adat, 5 kilóval bicepszezni most 12-vel, érzem a közérzetemen is meg látom az eredmény, ehhez hozzájön hogy hallom az emberektől, hogy sokat változtam meg ilyesmi. kb 4 hónapja kinéztem egy példaképet (Lazar Angelov) az is hajt hogy azt el szeretném érni ezért keményebben csinálom az edzéseket, viszont azzal a lánnyal februárban megszakadt a kapcsolat, de így hogy már relatív izmos vagyok ezért megint érdeklődik irántam 16/f
2014. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én Kathi Bélát találtam, mint példakép. :)


Én még nem sokat értem el, de nagyon tetszik az életmód eddig. letettem a cigit, abbahagytam a kávét ( extrém ekto vagyok, nem kell rásegíteni az anyagcserére ). régen kávé cigivel kezdtem reggelente, délig nem is voltam éhes, napi egy kanál levesből is elvoltam. Ma már farkaséhesen ébredek, megy a zab+carbf kombó banánnal, kimatekozva a kaja napközben, és edzés után érzem, hogy igazán élek. :)

2014. júl. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!