Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csuklófájdalom nem múlik el,...

Csuklófájdalom nem múlik el, ez normális?

Figyelt kérdés

Tehát, már több mint 3 hónapja elestem foci meccsen (focizok, de azért raktam testép. témába mert szerintem nektek ebben több tapasztalatotok van) olyan szerencsétlenül, hogy kifordult a csuklóm. Egy hétig a csapot is alig bírtam elfordítani, aztán fokozatosan csillapodott a fájdalom, de teljesen még nem múlt el. A csuklókörzés még mindig fáj, illetve fekvőtámaszt sem tudom megcsinálni. (Behajlításnál fáj) Activonnal kenem, kis kihagyásokkal, de ez sem segít sokat. A sérülés előtt döntöttem el, hogy kondizni szeretnék, és ez nagy csalódás volt, hogy most még sem tehetem egy ilyen apróság miatt :(

Kérdésem tehát: szerintetek így lehet végezni súlyzós gyakorlatokat, kisebb súlyokkal?



2014. júl. 9. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szedj ízület védőt, és pihentesd, így ne edz vele!
2014. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp se eddzél így ha fontos az egészséged. Igaz, hogy 3 hónapja történt de menj el orvoshoz mindenképp (nem említetted, hogy megtetted-e.) És szerintem szedjél valami izületvédőt is.
2014. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

orvos,ízületvédő,és lazán befáslizva,de fixálva aludj,vagy vegyél csukló merevítő sínt alváshoz.

és mehetsz kondizni comb,vádli,has,alsó hát.

2014. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sajna az ilyen jellegu serulesek lassan gyogyulnak. Edzeni attol meg tudsz, olyan gakorlatokkal ahol nem kell a csuklot fesziteni.
2014. júl. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen! :(

Orvosnál még nem voltam csak halogattam, de most már tényleg elmegyek.

2014. júl. 10. 10:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Mostmár kinos lesz elmenni de minenképp menj el, az is lehet, hogy csuklótörésed volt vagy nem tudom. Rosszul írtam edzeni edzhetsz olyan gyakorlatot amikor nem kell semmit sem fognod a kezedben és nem is ér semmihez. Tehát csinálhatsz sajáttestsúlyal guggolást, kitörést, vádliememlés, hasprést, fekve lábemelés. Hirtelen ennyi jutott eszembe. És amit ne csinálj semmiképp: minden gyakorlat amikor súlyt fogsz a kezedben, fekvőtámasz, fekvőtámasz kézenállásban, tolódzkodás, húzódzkodás, lábemelés függeszkedésben.

Második voltam.

2014. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2014. júl. 10. 22:09
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Melyiket vegyem meg szerintetek? Glükozamin vagy MSM hatásosabb?

2014. júl. 10. 23:25
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ez árban ugyanannyi mint a Bioteches és több glükozamint tartalmaz.

2014. júl. 11. 00:40
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy valami drágábbat vegyek ami mindegyik fontos összetevőt tartalmazza? (J-X Complex) Nem tudok dönteni. :S
2014. júl. 11. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!